Elensen

Šoninis staliukas Circle in Square Rausvas

155,00 €
Spalva
Išmatavimai
40 x 40 x H 53 cm
  • 40 x 40 x H 53 cm
Rėmo spalva
Juodas rėmas
  • Juodas rėmas
Pristatymo laikas: 2-5 darbo dienos

Įsivaizduokite šį puikų staliuką su gražia gėlių vaza, taure jūsų mėgstamiausio gėrimo ar intriguojančia knyga, kurią jūs šiuo metu skaitote.

Staliukas „Circle in Square“ ir yra būtent tai – apskritimas kvadrate. Tačiau šis staliukas yra ir kur kas daugiau – tai modernaus meno pavyzdys, stilingas ir praktiškas baldas bei naujausia mados tendencija. Juodas, milteliniu būdu dažyto plieno pagrindas yra tobula struktūra elegantiškam stalviršiui, kuris, pagal jūsų skonį, gali būti juodos, rožinės, terakotos arba pilkos spalvos.

Pagaminta mūsų pačių - LIETUVOJE!

Tiesiai iš gamintojo

Visa NMF HOME produkcija pagaminta LIETUVOJE! Visi produktai pristatomi tiesiai iš gamintojo į jūsų namus!

Skandinaviškas dizainas ir kokybė

Mūsų produkcija gaminama remiantis skandinavišku principu (hygge) – laimė yra mažuose dalykuose. Savo klientams įsipareigojame kurti gaminius, kurie atras vietą kiekvieno namuose, bus palankūs aplinkai bei džiugins ne vieną šeimos kartą

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje

Visus NMF HOME gaminius nemokamai pristatome visoje Letuvoje ir Latvijoje.

Nemokamas grąžinimas

Netiko produktas? Grąžink paprastai ir nemokami per 14 dienų.

Išmatavimai: Ilgis: 40 cm, Plotis: 40cm, Aukštis: 53cm
Medžiagos: Dažytas MDF, milteliniu būdu dažytas metalinis rėmas
Stalviršio spalva: Rasuva

53 cm
40 cm

Patrauklios šio baldo proporcijos puikiai tinka daugeliui interjero stilių bei dizaino pavyzdžių. Pastatykite „Circle in Square“ svetainėje ir naudokite jį gėrimams bei puošmenoms padėti arba pažiūrėkite plačiau ir naudokite jį kaip naktinį stalelį. Siūlome derinti stalelį su „Circle in Square“ šoniniu staleliu. Nesvarbu, kur jį pastatysite, jo lakuotas, modernaus stiliaus pagrindas suteiks kiekvienam kambariui unikalų toną.

Jums taip pat gali patikti