Apie NMF HOME

NMF HOME – naujausias mados tendencijas atitinkančių minkštųjų baldų, čiužinių, patalynės, šviestuvų ir interjero dekoro detalių internetinė parduotuvė. Patalynė, lovos, sofos, čiužiniai, stalai, šviestuvai, veidrodžiai pagaminti mūsų pačių - LIETUVOJE!
1

Pagaminta Lietuvoje

Beveik 30 metų patirtis gaminant patalynę, lovas, čiužinius, sofas, veidrodžius, stalus ir kitus daiktus skirtus namams ir ne tik. Pasirinkite Lietuvišką kokybę!
2

NMF HOME prekės ženklas priklauso „NMF Group“

NMF HOME prekės ženklas priklauso „NMF Group“, jungiančiai 15 įmonių ir daugiau nei 2,7 tūkst. darbuotojų. „NMF Group“ vienija tokios įmonės kaip: „Vilmers“, „Trivilita“, „Gemega“, „Artilux“, „Interscalit“, „Comco“, „NMF Metal“, „NMF Porolon“, „Neaustima“, „Sintuva“ ir daugelis kitų. Gaminame aukštos kokybės miegamojo lovas, sofas, čiužinius, šviestuvus, patalynės komplektus, baldinius komponentus bei plastiko detales.
3

Skandinaviškas dizainas

Mūsų produkcija gaminama remiantis skandinavišku principu (hygge) – laimė yra mažuose dalykuose. Savo klientams įsipareigojame kurti gaminius, kurie atras vietą kiekvieno namuose, bus palankūs aplinkai bei džiugins ne vieną šeimos kartą.
4

Inovacijos ir technologijos

Kasdien žengiame koja kojon su naujovėmis, todėl visi „NMF Group“ gaminiai atitinka šiuolaikinius gamybos standartus. Gamybos procesų metu pasitelkiame išskirtinių savybių medžiagas ir taikome moderniausias technologijas. Nuolat investuojame į IT sprendimus, padedančius valdyti ir efektyviau naudoti įmonių resursus.
5

Žmonės

Investicija į darbuotojus – viena sėkmingo verslo paslapčių. Skiriame dėmesį žmogiškiesiems ištekliams – nuo surinkėjų ir linijos darbuotojų iki baldų dizainerių, kuriems padedame tobulėti ir siekti aukščiausių rezultatų.
6

Dėmesys ekologijai ir tvarumui

Funkcionalūs ir stilingi baldai gaminami nesukeliant neigiamo poveikio mūsų planetai. „NMF Group“ gamyklos naudoja atsinaujinančius energijos šaltinius, visi baldai pakuojami į ekologišką plastikinę plėvelę, pakuotes gaminame iš perdirbto popieriaus, o visas atliekas kruopščiai rūšiuojame. Savo socialinę atsakomybę įrodome realiais darbais: ant mūsų gamyklos stogo įrengti bičių aviliai, kurie jau neša pirmą derlių:)
7

Geriausiai klientus aptarnaujanti įmonė internete 2021 ir 2022

Kurdami baldus ir interjero detales visada remiamės principu, kad laimė slypi mažuose dalykuose. Juk visos šios detalės padeda kurti jaukią aplinką, kurioje malonu leisti laiką. Mūsų laimė slepiasi ir jūsų įvertinimuose – jau du metus iš eilės esame apdovanoti kaip geriausiai klientus internete aptarnaujanti įmonė. Ačiū už jūsų pasitikėjimą, jaučiamės labai įvertinti! Rinkitės Lietuvoje, mūsų pačių pagamintą produkciją.