Filters

Kaina

464,00 € - 1 218,00 €

Išmatavimai

Sofa Muffin Sofa Muffin

Sofa Muffin

Kaina 1 213,20 € Bazinė kaina 2 022,00 € −40%
  • Nuolaida
L Formos sofos

L formos sofa – modernus sprendimas šiuolaikiškiems namams 

Svetainė – tarsi namų vizitinė kortelė: joje jaukiai leidžiamas laikas su šeima ir priimami svečiai. Dėl šios priežasties kiekvienas baldas, kiekvienas interjero akcentas tampa labai svarbūs. L formos sofa – vienas modernių sprendimų šiuolaikiškiems namams, formuojantis nepriekaištingą svetainės įvaizdį. Kuriame ir gaminame funkcionalias, išskirtinio skandinaviško dizaino L formos sofas ir kampines sofas, bet kuriai svetainei suteikiančias elegancijos dvelksmo. 

Kampinė sofa su miegama dalimi – praktiškas pasirinkimas užklupus netikėtiems svečiams

Vienas iš NMF HOME Lietuvoje gaminamų svetainės baldų – kampinė sofa – pasižymi ypatingu funkcionalumu bei praktiškumu. Kampinė sofa su miegama dalimi – praktiškas sprendimas užklupus netikėtiems svečiams. Kampinė sofa su miegama dalimi gali būti lengvai išskleidžiama ir, esant poreikiui, pritaikoma miegojimui. Ši kampinė sofa taip pat turi dvi patalynės dėžes, kuriose galima patogiai laikyti patalynę ar susidėti drabužius, batus ir kt. daiktus. 

Kampinė sofa lova su šezlongu, leidžianti mėgautis komfortišku poilsiu 

Ideali kampinė sofa yra ne tik stilinga, funkcionali ir patogi, bet ir suteikianti galimybę atsipalaiduoti trumpo pogulio metu. Mūsų sukurta kampinė sofa lova su šezlongu leis mėgautis pavydėtinai komfortišku poilsiu. Ant šios kampinės sofos lovos galėsite ne tik jaukiai sėdėti, bet ir patogiai išsitiesti.

NMF HOME kampinės sofos – kiekvienam interjerui pagal kiekvieno skonį

NMF HOME L formos kampinės sofos – ne tik kokybiškos, patogios ir stilingos, bet taip pat ir lengvai pritaikomos bet kokio stiliaus interjere. Mūsų internetinės parduotuvės www.nmfhome.lt asortimente – unikalaus dizaino, skirtingų formų bei subtilių spalvų kampinės sofos kiekvieno poreikiams.

NMF HOME – aukštos kokybės lietuviški gaminiai namų jaukumui už patrauklią kainą tiesiai iš gamintojo rankų!