Filtras

Kategorijos
Kaina
Filter
Valyti filtrus
Pakabinamas veidrodis Modern 2 Silver 14 Pakabinamas veidrodis Modern 2 Silver 14

Pakabinamas veidrodis Modern 2 Silver 14

Kaina 50,00 €

Yra sandėlyje

Pakabinamas veidrodis | Modern 1 Pakabinamas veidrodis | Modern 1

Pakabinamas veidrodis | Modern 1

Kaina 33,00 €

Yra sandėlyje

Paveikslas Lion Paveikslas Lion

Paveikslas Lion

5
Kaina 40,00 €

Yra sandėlyje

Miesto žemėlapis Vilnius | Namų dekoras Miesto žemėlapis Vilnius | Namų dekoras

Miesto žemėlapis Vilnius

Kaina 27,00 €
Miesto žemėlapis Kaunas | Namų dekoras Miesto žemėlapis Kaunas | Namų dekoras

Miesto žemėlapis Kaunas

5
Kaina 27,00 €
Miesto žemėlapis Klaipėda Miesto žemėlapis Klaipėda

Miesto žemėlapis Klaipėda

5
Kaina 27,00 €
Miesto žemėlapis Šiauliai Miesto žemėlapis Šiauliai

Miesto žemėlapis Šiauliai

5
Kaina 27,00 €
Miesto žemėlapis Palanga

Miesto žemėlapis Palanga

Kaina 27,00 €
Namų dekoras

Namų dekoras: interjero detalės, padedančios kurti erdvės stilių

Namų dekoras ir įvairios interjero detalės – tai daugiau nei praktiški stiliaus elementai. Veidrodžiai, paveikslai namams, net ir baldų kojelės bei kitos interjero detalės formuoja bendrą erdvės dizainą bei atskleidžia namų šeimininkų skonį. Dėl šių priežasčių svarbu ne tik kruopščiai pasirinkti kiekvieną namų dekoro elementą, tačiau taip pat visas detales skoningai suderinti tarpusavyje.

Sieniniai veidrodžiai – didesnės erdvės įspūdžiui sukurti

Sieniniai veidrodžiai yra daugiau nei praktiška namų dekoro dalis: jie taip pat gali sukurti didesnės erdvės iliuziją, suteikti kambariui šviesos ir kartu tapti svečių dėmesio centru. Įvairių dydžių, dizainų, formų veidrodžiai gali papildyti bet kokį interjero stilių ir suteikti elegancijos bet kuriam kambariui.

Paveikslai namams – ne tik interjerui papildyti

Paveikslai, nesvarbu, ar tai būtų asmeninė paveikslų kolekcija, ar internetu įsigyti paveikslai, šie meno kūriniai gali įnešti į kambarį daugiau spalvų bei suteikti jam asmeniškumo. Dekoratyviniai, tapyti ir kitokie paveikslai namams ne tik puošia bet kokią erdvę, tačiau taip pat gali atspindėti namų savininko skonį ir stilių.

Baldų kojelės – puikus būdas atnaujinti seną, pabodusį baldą

Kalbant apie baldus, dažnai pamirštamos baldų kojelės, tačiau jos gali turėti didelę įtaką bendrai baldo, o kartu ir interjero, išvaizdai. Baldų kojelės gali ne tik atnaujinti nuobodų baldą, tačiau taip pat pagerinti ir jo funkcionalumą. 

Šviestuvai, veidrodžiai, paveikslai ir kitos namų dekoro detalės internetu

Ieškote aukštos kokybės, stilingų, funkcionalių bei praktiškų namų dekoro detalių? Apsilankykite NMF HOME internetinėje parduotuvėje: čia atrasite platų ir nuolat atnaujinamą įvairių namų dekoro elementų pasirinkimą. Minimalistinio dizaino šviestuvai, išraiškingų formų veidrodžiai, rankų darbo, vienetiniai paveikslai ir daugybė kitų stilingų interjero detalių laukia Jūsų mūsų asortimente. Apsilankykite ir išsirinkite labiausiai Jūsų poreikius atitinkančias! 

NMF HOME gaminiai – mūsų pačių Lietuvoje pagaminti, naujausias mados tendencijas atitinkantys baldai, lovos, čiužiniai ir kitos namų interjero detalės už patrauklią kainą!