Filtras

Kategorijos
Rekomenduojama
Kaina
Filter
Valyti filtrus
Baldai

Aukštos kokybės skandinaviško stiliaus baldai jaukiems namams

Baldai – viena svarbiausių namų interjero dalių. Baldai ne tik formuoja būsto įvaizdį, bet taip pat kuria jaukią, komfortišką ir funkcionalią namų erdvę. Dėl šios priežasties kuriame aukštos kokybės, funkcionalius bei praktiškus skandinaviško stiliaus baldus, kurie ne tik atras vietą kiekvieno namuose, bet taip pat bus palankūs aplinkai ir džiugins ne vieną šeimos kartą.  

Stilingi miegamojo baldai, užtikrinantys komfortišką poilsį

NMF HOME pagaminti miegamojo baldai – aukštos kokybės, išskirtinio skandinaviško dizaino, komfortišką poilsį užtikrinantys baldai, lengvai pritaikomi prie bet kokio stiliaus namų interjero. Mūsų asortimente – platus ir nuolat atnaujinamas aukštos kokybės, patogių bei funkcionalių viengulių ir dvigulių lovų, sofų, pufų ir kitų miegamojo baldų pasirinkimas.   

Svetainės baldai – unikalaus skandinaviško dizaino

Svetainės baldai ir kita NMF HOME produkcija gaminama remiantis skandinavišku principu (hygge) – laimė yra mažuose dalykuose. Mūsų kuriami bei gaminami svetainės baldai – sofos, valgomojo stalai, foteliai ir kt. – unikalios skandinaviškos stilistikos: minimalistiniai, tačiau atrodantys šiuolaikiškai, todėl yra lengvai pritaikomi bet kokiame interjere. 

NMF HOME virtuvės baldai – praktiški ir funkcionalūs 

Kurdami bei gamindami baldus, orientuojamės ne tik į gaminių kokybę bei išskirtinumą, bet ir į funkcionalumą, todėl NMF HOME virtuvės baldai – itin praktiški. Mūsų virtuviniai stalai, kėdės ir kiti virtuvės baldai pagaminti iš medžiagų, kurios nereikalauja ypatingos priežiūros: baldų paviršiai yra lengvai valomi. Pavyzdžiui, virtuviniai stalai yra antistatiški, nekaupiantys dulkių, todėl yra ypač higieniški ir lengvai prižiūrimi. 

Baldai internetu – greitas ir patogus būdas atrasti reikiamus gaminius

Taupantiems laiką, baldai internetu – greitas ir patogus būdas atrasti reikiamus gaminius. NMF HOME internetinėje parduotuvėje www.nmfhome.lt – plati įvairių dydžių, formų, spalvų ir t. t. lovų, sofų, stalų, kėdžių ir kt. baldų įvairovė, kurioje kiekvienas galės atrasti norimą gaminį. Užtikriname patogų prekių pristatymą visoje Lietuvoje.

NMF HOME – aukštos kokybės lietuviški gaminiai namų jaukumui už patrauklią kainą tiesiai iš gamintojo rankų!