Filtras

Kaina
Plotis
Ilgis
Aukštis
Bendras aukštis
Spalva
Kojos
Medžiagiškumas
Filter
Valyti filtrus
Pufas Classic | Juodas Pufas Classic | Juodas

Pufas Classic | Juodas

5
Kaina 120,00 €
Pufas Scandic Pufas Scandic

Pufas Scandic

Kaina 200,00 € Bazinė kaina 333,00 € −40%
−40%
Pufas Dark Sand | Rudas Pufas Dark Sand | Rudas

Pufas Dark Sand | Rudas

Kaina 189,00 €
Pufas Square | Žalias Pufas Square | Žalias

Pufas Square | Žalias

Kaina 178,00 € Bazinė kaina 395,00 € −55%
−55%
Pufai

Stilingi pufai – itin praktiški baldai

Pufai – stilingi bei praktiški interjero elementai, kuriuos galima naudoti praktiškai visose namų erdvėse: svetainėje, miegamajame ir kt. Pufai yra universalaus panaudojimo baldai ir gali atlikti skirtingas funkcijas: būti naudojami kaip patogios vietos atsisėsti ar kaip dekoratyvios detalės, padedančios formuoti namų stilių. Dėl šių priežasčių pufus reikėtų rinktis atsakingai.

Pufai daiktadėžės – kai namuose trūksta papildomos vietos daiktams laikyti

Namuose trūksta papildomos vietos įvairiems daiktams susidėti? Pufai daiktadėžės – puikus sprendimas siekiant sukurti tvarkingą aplinką namuose. Pufą su daiktadėže galima naudoti visur, kur tik reikia papildomos vietos drabužiams, patalynei ar kitiems daiktams laikyti: miegamuosiuose, svetainėse, koridoriuose ir kt.

NMF HOME, Lietuvoje gaminanti aukštos kokybės baldus, čiužinius ir patalynę, savo klientams siūlo itin erdvius pufus daiktadėžes, kuriuose galėsite be jokio vargo sutalpinti visus reikalingus daiktus.

Veliūriniai pufai ir kiti baldai – bet kokio stiliaus namams pagal kiekvieno poreikius

NMF HOME savo klientams siūlo itin plačią bei nuolat atnaujinamą skirtingų dydžių, stilių, spalvų ir kt. pufų įvairovę, todėl kiekvienas čia gali atrasti labiausiai prie jo namų interjero derantį gaminį. Mūsų internetinės parduotuvės www.nmfhome.lt asortimente esantys veliūriniai pufai, pufai daiktadėžės ir kiti baldai neabejotinai atras vietą bet kokio stiliaus namuose.

Pufai internetu – greitas ir patogus būdas atrasti reikiamus gaminius

Pufai internetu – greitas ir patogus būdas apsipirkti. Unikalaus skandinaviško dizaino NMF HOME pufai – aukštos kokybės, stilingi bei lengvai pritaikomi prie modernaus, klasikinio ar bet kokio kito stiliaus namų interjero.

NMF HOME gaminiai – mūsų pačių Lietuvoje pagaminti naujausias mados tendencijas atitinkantys čiužiniai, baldai, šviestuvai ir kitos interjero detalės už patrauklią kainą!