Filtras

Rekomenduojama
Kaina
Produkto dydžiai
Spalva
Savybės
Filter
Valyti filtrus
Vaikiškas Patalynės komplektas BABY Deers and foxes | namu-tekstile | NMF Home

Vaikiškas Patalynės komplektas BABY Deers and foxes

5
Kaina 25,00 €

Yra sandėlyje

Patalynės užvalkalų komplektas "Gėlių pieva" | namu-tekstile | NMF Home Patalynės užvalkalų komplektas "Gėlių pieva" | namu-tekstile | NMF Home

Patalynės užvalkalų komplektas "Gėlių pieva"

5
Kaina 17,99 €

Yra sandėlyje

Vaikiškas patalynės komplektas GREY BEARS | namu-tekstile | NMF Home

Vaikiškas patalynės komplektas GREY BEARS

Kaina 35,00 €

Yra sandėlyje

Patalynės užvalkalai vaikams

Vaikiška patalynė, sukurta kokybiškam mažylių miegui ir ramiam jų poilsiui

Tinkamai pasirinkta vaikiška patalynė atlieka reikšmingą vaidmenį mažylio miegamojo interjere bei taip pat yra ir viena pagrindinių jo kokybiško, komfortiško miego bei ramaus poilsio dalių. Minkšta, jauki patalynė mažiesiems leidžia ne tik jiems saldžiai išsimiegoti, bet ir rytus pasitikti žvaliems ir pailsėjusiems. Dėl šių priežasčių patalynės užvalkalų, patalynės komplektų bei kitų patalynės dalių vaikams pasirinkimui reikėtų skirti ypatingą dėmesį.

Patalynės užvalkalai vaikams – aukštos kokybės ir lengvai prižiūrimi

Svarbu žinoti, kad mažylių oda yra daug jautresnė nei suaugusiųjų, todėl ir vaikiškos patalynės gamybai keliami gerokai aukštesni reikalavimai. Atsižvelgiant į tai, NMF HOME kuriami bei gaminami patalynės užvalkalai vaikams ir kiti mažylių miegamojo atributai – ne tik kokybiški, stilingi, bet ir praktiški, tarnaujantys ilgą laiką bei visiškai saugūs vaikams.

Kiekvienas patalynės komplektas vaikams – jaukus, minkštas bei gerai praleidžiantis orą

Kiekvienas NMF HOME patalynės komplektas vaikams gaminamas tik iš kruopščiai atrinktų, kokybiškų bei išskirtinių savybių turinčių medžiagų. Mūsų siuvami patalynės užvalkalai ir kiti miegamojo atributai vaikams yra sertifikuoti pagal Oeko-Tex Standard 100 kokybės reikalavimus. Patalynės užvalkalai ir komplektai vaikams yra jaukūs, minkšti, gerai praleidžiantys orą, higieniški bei nereikalaujantys ypatingos priežiūros – juos galima skalbti įprastine skalbimo mašina.

NMF HOME asortimente – vaikiškas patalynės komplektas BABY Sweet Dreams, vaikiškas patalynės komplektas BABY Deers And Foxes ir kiti tekstilės gaminiai vaikų kambariui.

Patalynė vaikams internetu – greitas ir patogus būdas atrasti reikiamus gaminius

Taupantiems laiką, patalynė vaikams internetu – greitas ir patogus būdas apsipirkti. Patalynės komplektai, pagalvės, antklodės vaikams – tai tik maža dalis mūsų siūlomų tekstilės gaminių Jūsų mažiesiems. NMF HOME internetinėje parduotuvėje www.nmfhome.lt atrasite platų įvairaus dizaino, spalvų, dydžių ir kt. miegamojo tekstilės gaminių savo mažyliams.

NMF HOME gaminiai – mūsų pačių Lietuvoje pagaminti naujausias mados tendencijas atitinkantys baldai, patalynė, čiužiniai ir kitos namų interjero detalės už patrauklią kainą!