Filtras

Kaina
Aukštis
Plotis
Spalva
Sėdimosios dalies aukštis
Patalynės dėžė
Pakėlimo mechanizmas
Audinys
Savybės
Filter
Valyti filtrus
Sofa-lova Juna 2 | Pilka Sofa-lova Juna 2 | Pilka

Sofa-lova Juna 2 | Pilka

Kaina 835,00 €
Sofa lova Verona | Pilka Sofa lova Verona | Pilka

Sofa lova Verona | Pilka

5
Kaina 1 025,00 €
Sofa lova Gloria Pilka Sofa lova Gloria Pilka

Sofa lova Gloria Pilka

Kaina 760,00 €
Sofa lova Gloria Ruda Sofa lova Gloria Ruda

Sofa lova Gloria Ruda

Kaina 760,00 €
Sofos Lovos

Sofa – vienas universaliausių baldų namuose

Sofa – be jokios abejonės yra vienas universaliausių baldų namuose. Sofa gali atlikti net keturias skirtingas funkcijas: sofos, sofos lovos, erdvės dekoro ir net sandėlio. Dėl šios priežasties sofos pasirinkimui reikėtų skirti ypatingą dėmesį. 

Sofa lova – praktiškas sprendimas užklupus netikėtiems svečiams 

Vienas iš NMF HOME Lietuvoje gaminamų svetainės baldų – sofa lova – praktiškas pasirinkimas užklupus netikėtiems svečiams. Sofos Lovos gali būti greitai ir lengvai išskleidžiama bei taip, esant poreikiui, pritaikoma miegojimui. 

Dvivietė sofa lova – puikus pasirinkimas siekiant išnaudoti svetainės erdvę

Turintiems didelę svetainę, jos erdvę praktiškai galima išnaudoti pasirenkant masyvesnius baldus. Vienas iš tokių – ir NMF HOME internetinės parduotuvės asortimente www.nmfhome.lt esanti funkcionali dvivietė sofa lova. Siūlome skirtingų spalvų bei modelių dvivietes sofas lovas ir kitas sofas, kurias galėsite lengvai pritaikyti prie bet kokio stiliaus interjero. 

Sofa miegojimui, užtikrinanti komfortišką miegą bei ramų poilsį

Nors svečiai namuose dažniausiai apsistoja trumpam, tačiau namų šeimininkams taip pat svarbu užtikrinti, kad atvykusieji gerai pailsėtų. Dėl šios priežasties sofa lova turi būti itin patogi bei miego metu leidžianti visiškai atsipalaiduoti. 

NMF HOME Lietuvoje gaminamos sofos miegojimui – jaukios, minkštos ir patogios. Ant šios sofos su miegama dalimi vos kartą išsimiegoję svečiai norės pasilikti nakvynei vėl ir vėl. 

Sofa kampas ir kitos sofos – išskirtinio skandinaviško dizaino 

Kaip ir kita NMF HOME produkcija, kiekviena mūsų sofa kampas bei kitos sofos gaminamos remiantis skandinavišku principu (hygge) – laimė yra mažuose dalykuose. Mūsų sofos su miegama dalimi – minimalistinio, tačiau subtiliai prabangaus dizaino, todėl kiekvieną baldą nesudėtingai pritaikysite bet kokio stiliaus interjere. Apsilankykite NMF HOME internetinėje parduotuvėje www.nmfhome.lt ir išsirinkite nepriekaištingą baldą savo svetainei ar kitai namų erdvei iš plataus bei nuolat atnaujinamo aukštos kokybės lietuviškų gaminių asortimento. Klientų patogumui, sofas pagaminame ir pristatome per 2–3 savaites.

NMF HOME – aukštos kokybės lietuviški gaminiai namų jaukumui už patrauklią kainą tiesiai iš gamintojo rankų!