Filtras

Rekomenduojama
Kaina
Produkto dydžiai
Spalva
Medžiagiškumas
Savybės
Filter
Valyti filtrus
Čiužinio apsauga Čiužinio apsauga

Čiužinio apsauga

5
Kaina 18,00 €

Yra sandėlyje

Medvilninė čiužinio apsauga | Namų tekstilė Medvilninė čiužinio apsauga | Namų tekstilė

Medvilninė čiužinio apsauga

5
Kaina 16,00 €

Yra sandėlyje

Čiužinių apsaugos

Čiužiniai, lovos čiužiniai ir čiužiniai vaikams: kodėl jiems reikalinga čiužinių apsauga?

Čiužiniai, lovos čiužiniai ir čiužiniai vaikams – gana brangus pirkinys, kuris paprastai įsigyjamas ne vieneriems metams. Dėl šios priežasties reikalingos čiužinių apsaugos, kurios padeda apsaugoti čiužinius nuo įvairių dėmių bei taip prailgina čiužinių tarnavimo laiką. NMF HOME kuria ir gamina aukštos kokybės čiužinių apsaugas, kurios patikimai apsaugo čiužinį nuo įvairių nešvarumų. Mūsų čiužinių apsaugų kampuose įsiūtos gumos, kurios prilaiko čiužinio apsaugą, kad ji stabiliai laikytųsi prie čiužinio.

Čiužinių apsaugos pasiūtos iš aukštos kokybės audinių

Gamindami savo produkciją, skiriame didelį dėmesį gaminių kokybei. NMF HOME čiužinių apsaugos pasiūtos iš aukštos kokybės audinių, kurie yra sertifikuoti pagal Oeko-Tex Standard 100 kokybės reikalavimus. Tai reiškia, kad šiuo sertifikatu pažymėtuose gaminiuose kenksmingų medžiagų kiekiai neviršija leistinų normų. 

Praktiškos čiužinių apsaugos, nereikalaujančios ypatingos priežiūros

Mūsų rankų darbo čiužinių apsaugos ne tik funkcionalios, bet ir itin praktiškos. Čiužinių apsaugos gali būti skalbiamos įprastine skalbimo mašina 60 laipsnių temperatūroje. Tokios temperatūros pakanka, kad būtų sunaikintos įvairios bakterijos bei dulkių erkutės, taip sukuriant saugią bei švarią miego aplinką.

Čiužinių apsaugos internetu – greitas ir patogus būdas atrasti reikiamus gaminius

Taupantiems laiką, čiužinių apsaugos internetu – greitas ir patogus būdas apsipirkti. Mūsų internetinėje parduotuvėje www.nmfhome.lt rasite platų bei nuolat atnaujinamą čiužinių apsaugų ir kt. miegamojo tekstilės gaminių pasirinkimą, atitinkantį kiekvieno poreikius. 

Taip pat siūlome įsigyti ir mūsų rankų darbo aukštos kokybės čiužinių, kurie yra pelnę apdovanojimų įvairiose tarptautinėse parodose ir pamėgti ne tik Lietuvos, bet ir Skandinavijos bei Vakarų Europos gyventojų.

NMF HOME – aukštos kokybės lietuviški gaminiai namų jaukumui už patrauklią kainą tiesiai iš gamintojo rankų!