NAUDOJIMOSI TAISYKLĖS

Naudojimosi taisyklės (toliau – „taisyklės”) yra teisiškai įpareigojantis susitarimas tarp jūsų kaip vartotojo ir/arba kliento (toliau – „jūsų”) ir internetinės svetainės https://www.nmfhome.lt (toliau – „internetinė svetainė“).

Internetinė svetainė priklauso akcinei bendrovei „AB Neaustinių medžiagų fabrikas“, registracijos numeris Lietuvos Respublikoje 145770565, adresas J. Basanavičiaus g. 103c, Šiauliai, LT-76129, (toliau – „įmonė“ arba „mes“).

Turėtumėte perskaityti taisykles bei duomenų apsaugos politiką internetinėje svetainėje prieš pradedami ja naudotis. Kai prisijungiate, naudojatės arba atliekate užsakymą internetinėje svetainėje, jūs sutinkate, kad jums galioja taisyklės ir duomenų apsaugos politika. Priešingu atveju, jums nederėtų prisijungti ir naudotis internetine svetaine.

Patariame atsispausdinti šių taisyklių kopiją.

1. BENDRA INFORMACIJA APIE TAISYKLES

1.1. Taisyklės ir internetinė svetainė apima šiuos dalykus:

1.1.1. informaciją apie įmonę;

1.1.2. pagrindines prekių savybes;

1.1.3. prekių pardavimo kainą;

1.1.4. prekių pristatymo kainą;

1.1.5. mokėjimo, pristatymo ir aprūpinimo tvarką;

1.1.6. tvarką, pagal kurią galima nepripažinti šių taisyklių;

1.1.7. mokesčių tarifus už komunikacijos priemones, kai jie yra apskaičiuojami kitaip, nei įprasta tvarka;

1.1.8. pasiūlymų ir kainų galiojimo laikotarpį;

2. INTERNETO SVETAINĖS NAUDOJIMAS

2.1. Naudodamiesi šia interneto svetaine, jūs sutinkate:

2.1.1. pagal galiojančius įstatymus sudaryti sandorius;

2.1.2. gerbti galiojančius įstatymus, įskaitant, bet neapsiribojant, intelektinių teisių apsaugos, privatumo ir vartotojų teisių apsaugos įstatymus;

2.1.3. pateikti tikslią, pilną ir atnaujintą informaciją;

2.1.4. nesidalinti netinkamu turiniu;

2.1.5. nepažeisti arba netalkinti kitiems pažeidžiant taisykles ar galiojančius įstatymus;

2.1.6. savo užsakymais neklaidinti mūsų.

2.2. Tokiais atvejais, kai jūs nepateikiate tikslios, išbaigtos ir atnaujintos informacijos, mes pasiliekame teisę suspenduoti arba užblokuoti jūsų prieigą prie internetinės svetainės.

3. PREKIŲ PASIEKIAMUMAS IR PRISTATYMO APRIBOJIMAI

3.1. Įmonė siūlo baldus, baldų dalis ir kitas prekes, kurios yra prieinamos internetinėje svetainėje (toliau – „prekės“) mūsų galimiems klientams.

3.2. Visi prekių užsakymai yra apriboti prieinamumo principu. Jeigu atsiranda problemų su prekių pristatymu jums arba yra ribota prekių pasiūla, mes kompensuosime sumą, kurią jūs sumokėjote.

3.3. Prekės, siūlomos internetinėje svetainėje, gali būti išsiųstos į Europos Sąjungos valstybes, nebent kitos valstybės yra nurodytos internetinėje svetainėje arba įmonė riboja pristatymą į kurią nors Europos Sąjungos (toliau – „teritorija“) valstybę.

4. UŽSAKYMAI

4.1. Jūs galite įsigyti prekes internetinėje svetainėje. Norėdami įvykdyti užsakymą, privalote laikytis pirkimo internete procedūros ir spausti reikiamus mygtukus, kad užsisakytumėte prekes. Tai padarius, jūs gausite pranešimą su prašymu patvirtinti savo užsakymą.

4.2. Mes pasiliekame teisę pašalinti bet kurią prekę iš internetinės svetainės bet kuriuo metu, taip pat pašalinti arba pakeisti bet kurią medžiagą ar turinį svetainėje. Išimtinais atvejais mes galime atsisakyti vykdyti užsakymą, prieš tai išsiuntus apie tai pranešimą.

4.3. Mes nesame atsakingi jums ar bet kuriai trečiajai šaliai už bet kurios prekės pašalinimą iš internetinės svetainės, taip pat už bet kurios medžiagos ar turinio pašalinimą iš internetinės svetainės arba užsakymo neįvykdymą po pranešimo apie tai išsiuntimo.

5. KAINA IR MOKĖJIMAS

5.1. Prekių kaina bus nurodyta internetinėje svetainėje, išskyrus akivaizdžios klaidos atvejį. Mes dedame visas pastangas, kad užtikrintume, jog kainos internetinėje svetainėje būtų teisingos, tačiau natūralu, kad klaidų gali pasitaikyti. Jeigu mes atrasime klaidą bet kurios prekės, kurią jūs užsisakėte, kainoje, mes informuosime jus apie tai kaip įmanoma greičiau bei suteiksime galimybę patvirtinti užsakymą su ištaisyta kaina arba atšaukti užsakymą. Jeigu mums nepavyks su jumis susisiekti, užsakymas bus laikomas atšauktu, o pilna jūsų sumokėta suma bus visiškai kompensuota.

5.2. Mes neįsipareigojame pristatyti jums prekių su neteisingai žema kaina (net tuomet, kai mes jau išsiuntėme pranešimą), jeigu klaida kainoje yra akivaizdi ir neginčijama bei jūs galėjote pagrįstai suprasti, kad kaina yra neteisinga.

5.3. Internetinėje svetainėje kainos yra pateikiamos su PVM, tačiau be pristatymo kainos, kuri yra įskaičiuojama į bendrą prekės kainą.

5.4. Kainos gali būti keičiamos bet kuriuo metu. Pakeitimai neliečia užsakymų, kuriems mes jau išsiuntėme pranešimus.

5.5. Kai jūs pasirenkate visas norimas įsigyti prekes, jos bus pridėtos į pirkinių krepšelį, o kitas žingsnis bus užsakymo patvirtinimas ir sumokėjimas. Jūs turėtumėte laikytis pirkimo proceso tvarkos, užpildyti ar patvirtinti informaciją, kurios yra prašoma kiekvienam elementui.

5.6. Jūs galite naudoti leidžiamus apmokėjimo metodus, nurodytus konkrečiuose internetinės svetainės puslapiuose. Naudojame šifravimą, kad mokėjimo metodų saugumas būtų didesnis. Kai mes sulauksime jūsų užsakymo, įvykdysime išankstinį jūsų lėšų šaltinio patikrinimą, kad užtikrintume, jog sąskaitoje yra pakankamai lėšų pabaigti pavedimą.

5.7. Jūsų lėšų šaltinį tikrina ir patvirtina sąskaitą išdavusi finansinė institucija, tačiau jeigu ji nepatvirtina mokėjimo, mes neprisiimame atsakomybės už bet kokį vėlavimą ar negalėjimą atlikti pristatymo, ir mes negalėsime įforminti jūsų užsakymo.

5.8. Mes oficialiai esame tarpininkai, todėl NMF HOME internetinėje svetainėje www.nmfhome.lt prekiaujame ne tik savo pagaminta, tačiau taip pat ir kitų individualių įmonių produkcija. Mes neturime sandėlio, todėl nekaupiame Klientų užsakytų prekių. Užsakytas prekes iš tiekėjai pristato Jums tiesiai į namus. Pas mus galite įsigyti patalynę iš UAB ,,Comco“, lovas, sofas čiužinius, antčiužinius, patalynės dėžes, krėslus, pufus iš UAB ,,Trivilita“, UAB ,,Gemega”, kavos, šoninius staliukus, valgomojo stalus iš UAB ,,NMF Metal“, veidrodžius, paveikslus iš UAB ,, NMF Decor” kėdes ir valgomojo stalus, pufus iš MB ,,Sidabrinė lapė”, patalynės užvalkalus iš MB ,,In Umbra”, miesto žemėlapius iš AB ,,Neaustinių medžiagų fabrikas”, šviestuvus iš UAB ,,NMF Artilux'', sofas, pledus iš UAB ,,Vilmers

Patvirtinus užsakymą, Klientas bankiniu pavedimu ar Paysera tarpininkavimo pagalba apmoka sąskaitas už įsigytas prekes tiesiogiai tiekėjams.

6. PRISTATYMAS

6.1. Mes įtraukiame pristatymo kainą į prekių kainą. Įmonė padengia pristatymo kainą bet kokiu atveju ir jums negali būti taikoma jokių papildomų mokesčių už pristatymą.

6.2. Mes naudojame trečiųjų šalių, kurios pristato jūsų užsakytas prekes, paslaugas. Tikslų pristatymo laiką nurodo trečiosios šalys, kurios vykdo pristatymą. Mes galime, savo nuožiūra, apytiksliai apskaičiuoti pristatymo laiką.

6.3. Gali pasitaikyti pristatymo vėlavimų dėl prekių pritaikymo, taip pat dėl nenumatytų aplinkybių arba pristatymo atstumo.

6.4. Jei dėl bet kokių priežasčių mes negalime įvykdyti pristatymo numatytu laiku, mes pranešime jums apie šią situaciją ir suteiksime jums galimybę tęsti pirkimą, numatant naują pristatymo datą, arba atšaukti užsakymą, pilnai kompensuojant jūsų sumokėtą sumą.

6.5. Mes nepradėsime pristatyti jums užsakytų prekių, jeigu užsakymas yra atliktas šeštadieniais arba sekmadieniais, arba per išeigines dienas, nes jos nėra mūsų darbo dienos.

6.6. Šiose taisyklėse sąvoka „pristatymas“ yra traktuojama kaip galutinis prekių gavimas sutartu adresu, kai jūs arba jūsų įgaliotas trečiasis asmuo gauna prekes ir pasirašo jų gavimo dokumentą, įrodantį įvykusį pristatymą.

6.7. Jeigu mes negalime pristatyti jūsų užsakymo, mėginsime surasti saugią vietą ir ten palikti prekes. Jeigu mes negalime rasti saugios vietos, jūsų užsakymas bus grąžintas į mūsų sandėlį. Tokiu atveju mes paliksime raštą, kuriame yra paaiškinama, kur atsidūrė jūsų užsakymas ir ką daryti, kad jis būtų pristatytas dar kartą. Jeigu jūsų nebus nurodytoje vietoje sutartu laiku, prašome jūsų susisiekti, kad galėtume suorganizuoti pristatymą kitą dieną.

6.8. Jeigu praėjus 30 (trisdešimt) dienų nuo dienos, kai jūsų užsakymas buvo parengtas, jis negali būti pristatytas dėl ne nuo mūsų priklausomų priežasčių, mes traktuosime, kad jūs norėjote atšaukti užsakymą ir jis bus nutrauktas. Tokiu atveju mes bet kuriuo atveju grąžinsime jums visas įmokas, kurias esame gavę iš jūsų, taip pat apmokėsime ir pristatymo kainą (išskyrus bet kokią papildomą kainą, kuri atsirado dėl jūsų pasirinkto pristatymo metodo, kuris nėra pigiausias pristatymo metodas, kurį siūlome mes) be nepagrįsto delsimo per 14 (keturiolika) dienų nuo dienos, kai mes pradėjome laikyti užsakymą nutrauktu.

6.9. Prašome turėti omenyje, kad dėl užsakymo nutraukimo galimai atsiradusios papildomos transporto išlaidos bus perduotos jums.

6.10. Prekių nuosavybės teisės jums atiteks tuomet, kai mes gausime pilną visų sumų apmokėjimą iš karto arba pristatymo metu, jeigu jis įvykdomas vėlesniu laiku.

7. GRĄŽINIMO POLITIKA

 7.1. Mes įtraukiame grąžinimo kainą į prekių kainą. Bet kokiu atveju, įmonė padengia grąžinimo kainą ir jokie papildomi mokesčiai jums nebus taikomi.

7.2. Jeigu jūs sudarote sandorį kaip klientas, jūs turite teisę atšaukti užsakymą per 30 (trisdešimt) dienų, nenurodę jokios priežasties.

7.3. Atšaukimo periodas pasibaigs po 30 (trisdešimties) dienų, skaičiuojant nuo dienos, kai jūs, arba trečiasis jūsų nurodytas asmuo, kuris nėra vežėjas, gauna prekių dokumentus, arba, jeigu vienas užsakymas yra vykdomas per keletą pristatymų, po 30 (trisdešimties) dienų, skaičiuojant nuo dienos, kai jūs, arba trečiasis jūsų nurodytas asmuo, kuris nėra vežėjas, gauna paskutinę prekę.

7.4. Norėdami pasinaudoti savo atšaukimo teise, jūs turite susisiekti su mumis kontaktais, nurodytais internetinėje svetainėje.

7.5. Tam, kad suspėtumėte pasinaudoti savo užsakymo atšaukimo galimybe, jums reikėtų susisiekti su mumis prieš pasibaigiant jūsų atšaukimo periodui.

7.6. Jeigu jūs atšaukiate savo užsakymą, mes grąžinsime jums visų įmokų sumą, gautą iš jūsų, be nepagrįsto vėlavimo ir bet kokiu atveju ne vėliau nei per 14 (keturiolika) dienų nuo dienos, kai mes buvome informuoti apie jūsų sprendimą atšaukti užsakymą. Mes įvykdysime šį grąžinimą tuo pačiu mokėjimo metodu, kurį jūs naudojate pirminiam apmokėjimui. Nepaisant to, kas išdėstyta anksčiau, mes galime sustabdyti pinigų grąžinimą iki tol, kol mes sulauksime grąžintų prekių arba jūs pateiksite pakankamus įrodymus, kad prekės buvo išsiųstos mums, priklausomai nuo to, kas įvyko anksčiau.

7.7. Jūs esate atsakingas už bet kokį prekės vertės sumažėjimą, įvykusį dėl jūsų veiksmų, išskyrus tuos, kurie yra būtini prekės pobūdžiui, savybėms ir veikimui nustatyti.

7.8. Jūsų teisė atšaukti užsakymą galioja išimtinai tik toms prekėms, kurios yra grąžinamos tokios pat būklės, kokios jos buvo gautos. Pinigų grąžinimas nebus įvykdytas, jeigu paaiškės, kad prekės buvo panaudotos; jeigu prekės bus grąžintos ne tokios pat būklės, kokios buvo pristatytos, arba jeigu jos bus sugadintos. Grąžinant prekes, turite naudoti ir įdėti visą originalią pakuotę ir dokumentus. Jūs turite išsiųsti prekes su kvitu, kurį gavote, kai prekės buvo pristatytos.

7.9. Jeigu grąžinsite prekes per trečiosios šalies pristatymo paslaugų teikėjus, kuriuos organizavome mes, jūs turėtume susisiekti su mumis, naudodami kontaktinę informaciją, kurią galite rasti internetinėje svetainėje ir susitarti dėl prekių grąžinimo. Jūs turite išsiųsti prekes toje pačioje pakuotėje, kurioje jūs gavote prekes.

7.10. Patikrinę prekes, mes pranešime jums, ar jūs turite teisę į pilną sumokėtų lėšų kompensavimą. Mokėjimas bus atliktas per 14 (keturiolika) dienų nuo dienos, kurią jūs informavote mus apie savo norą atšaukti užsakymą. Nepaisant to, kas išdėstyta aukščiau, mes galime sustabdyti kompensavimą iki tol, kol mes sulauksime prekių, arba iki tada, kai jūs pateiksite įrodymus, kad jūs išsiuntėte prekes, priklausomai nuo to, kas įvyko anksčiau. Mokėjimas visuomet bus atliekamas naudojant tuos pačius mokėjimo metodus, kurie buvo panaudoti jūsų pirminiame pirkime, nebent yra galimi kiti mokėjimo metodai.

7.11. Visos teisės, numatytos galiojančiuose susijusiuose teisės aktuose, bet kokiu atveju, yra garantuojamos.

8. GARANTIJOS

8.1. Mes suteikiame garantijas prekėms tais atvejais, kurie yra numatyti galiojančiuose teisės aktuose.

8.2. Prekės turėtų būti vertinamos kaip atitinkančios taisykles, jeigu (i) prekės atitinka savo aprašymą ir savybes, kurios yra nurodytos šioje internetinėje svetainėje, (ii) prekės gali būti naudojamos normaliomis sąlygomis, kurios yra būdingos naudojant panašias prekes, ir (iii) prekės atitinka reikalavimus, kurie yra būdingi kitoms panašioms prekėms.

9. ATSAKOMYBĖS SĄLYGOS

9.1. Jeigu taisyklėse nėra nurodyta kitaip, mūsų atsakomybė, susijusi su internetinėje svetainėje parduodamomis prekėmis, yra apribota iki parduodamos prekės kainos.

9.2. Mūsų atsakomybė negali būti apribota ar atšaukiama tais atvejais, kai galiojantys teisės aktai neleidžia tokių apribojimų ar atšaukimų.

9.3. Mes neprisiimame atsakomybės už pajamų, pelno ar pardavimų praradimą, darbo vietos ar verslo praradimą, santaupų praradimą, informacijos ar duomenų praradimą ir jūsų laiko praradimą. Jeigu galiojantys teisės aktai neleidžia bet kurių iš minėtų išlygų, jos neturėtų būti taikomos jums.

9.4. Šio straipsnio sąlygos negali paveikti jūsų, kaip vartotojo, teisių.

9.5. Mes negarantuojame informacijos, pateiktos šioje internetinėje svetainėje, saugumo ir tikslumo.

10. INTELEKTINĖS NUOSAVYBĖS TEISĖS

10.1. Jūs pripažįstate ir sutinkate, kad bet kokio šioje internetinėje svetainėje pateikto turinio intelektinės teisės ir intelektinės nuosavybės teisės priklauso įmonei.

10.2. Jūs negalite naudoti šio turinio, nebent mes jums suteikėme aiškius įgaliojimus tai daryti. Mes leidžiame jums naudotis šia internetine svetaine tiek, kiek reikia kopijuoti informaciją, susijusią su internetinės svetainės naudojimu, ir pasiekti prekes.

11. ĮVAIRŪS PUNKTAI

11.1. Įmonė ir jos filialai nėra atsakinga už įsipareigojimų nevykdymą ar vėlavimą tai padaryti, jeigu nevykdymas arba vėlavimas yra nulemtas nuo mūsų nepriklausomų priežasčių, tarp kurių yra techniniai gedimai, stichinės nelaimės, blokados, embargai, riaušės, neramumai, valdžios paskelbtos taisyklės, įstatymai arba įsakymai, teroristiniai aktai arba karas, technologijų pokyčiai arba bet kokios kitos jėgos, nepriklausomos nuo mūsų.

11.2. Jūs turite laikytis visų galiojančių ir taikomų importo, eksporto, reimporto ir reeksporto įstatymų, taip pat ir valstybių arba individualių specifinių ekonominių sankcijų.

11.3. Įmonė pagal taisykles gali pateikti bet kokį pranešimą, išsiųsdama jums arba paskelbdama pranešimą internetinėje svetainėje, naudodama prieinamas komunikacijos priemones, įskaitant, bet neapsiribojant elektroniniu paštu. Pranešimai, kuriuos įmonė paskelbia internetinėje svetainėje, įsigalioja nuo paskelbimo, o pranešimai, kuriuos įmonė pateikia per komunikacijos priemones, įsigalioja nuo jų išsiuntimo.

11.4. Norėdami išsiųsti įmonei pranešimą, pagal taisykles, turite susisiekti su įmone, naudodami prieinamas komunikacijos priemones. Pranešimai, kuriuos jūs išsiunčiate įmonei, laikomi galiojančiais praėjus vienai darbo dienai po jų išsiuntimo.

11.5. Jūs negalite suteikti jokių teisių arba įsipareigojimų, kylančių iš šių taisyklių, arba sublicencijuoti ar perduoti bet kokių teisių ar įsipareigojimų iš taisyklių.

11.6. Jeigu bet kuri šių taisyklių dalis yra paskelbiama negaliojančia arba neįgyvendinama, likusios taisyklių dalys išlieka galiojančios. Bet kuri negaliojanti arba neįgyvendinama dalis turi būti traktuojama kaip turinti tokį patį poveikį kaip originali dalis. Jeigu tai nėra įmanoma, negaliojantis arba neįgyvendinama dalis turi būti pašalinta. Tokiu atveju likusios taisyklių dalys išlieka galiojančiomis.

11.7. Taisyklės yra pilnas susitarimas tarp jūsų ir įmonės. Šios taisyklės pakeičia visą jūsų ankstesnę komunikaciją, reprezentacijas, suvokimą ar susitarimus tarp jūsų ir kompanijos, padarytus rašytine, elektronine, bendravimo internetu ar žodžiu, forma.

11.8. Įmonė gali koreguoti taisykles. Pakeistos taisyklės įsigalioja, kai jūs esate informuojamas apie pasikeitusias taisykles.

11.9. Interneto svetainės naudojimas ir prekių įsigijimo sandoriai joje yra vykdomi pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

11.10. Bet kokie ginčai, kurie kyla arba yra susiję su interneto svetainės naudojimu ar užsakymais, yra neišimtinė Lietuvos teismų jurisdikcija.

11.11. Jeigu jūs vykdote užsakymą kaip vartotojas, nei vienas šių taisyklių straipsnio punktas nepaneigia galiojančiuose įstatymo aktuose numatytų jūsų teisių.

11.12. Atsižvelgiant į tai, kad jūsų pirkimas buvo įvykdytas internetu per internetinę svetainę, mes, pagal ES direktyvą Nr. 524/2013, informuojame jus, kad jūs galite kilusi ginčą spręsti ne teisminiu keliu per internetinę ginčų sprendimų platformą, kurią galite rasti internete, adresu https://ec.europa.eu/consumers/odr/.

11.13. Remiantis galiojančiais teisės aktais, institucija, kuri sprendžia vartotojų skundus neteismine tvarka, yra Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, adresas Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, pasiekiama internete www.vvtat.lt

11.14. Jeigu šioje internetinėje svetainėje yra nuorodos į kitus tinklalapius ir trečiųjų šalių turinį, šios nuorodos yra pateikiamos tik informaciniais tikslais ir mes negalime kontroliuoti šių svetainių ar nuorodų turinio bei trečiųjų šalių pateikto turinio.

 12. KONTAKTINĖ INFORMACIJA

12.1. Jeigu jūs turite kokių nors klausimų, galite susisiekti su mumis kontaktais, kurie yra nurodyti internetinėje svetainėje.