Filtras

Rekomenduojama
Kaina
Spalva
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Miegamosios dalies aukštis
Galvūgalio aukštis
Lovos rėmas
Čiužinio tipas
Čiužinio kietumas
Pakėlimo mechanizmas
Kojelės
Audinys
Savybės
Filter
Valyti filtrus
Lova su čiužiniu Tara | Pilka | lovos | NMF Home Lova su čiužiniu Tara | Pilka | lovos | NMF Home

Lova su čiužiniu Tara | Pilka

Kaina 840,00 € Bazinė kaina 1 200,00 € −30%
−30%
Lovos su čiužiniu ir patalynės dėže

Lova su patalynės dėže – žmonėms, vertinantiems praktiškumą

Lova su patalynės dėže – puikus pasirinkimas žmonėms, vertinantiems praktiškumą. Šiandien, kai vis daugiau naujakurių keliasi gyventi į nedidelius kotedžus ar butus, vis dažniau susiduriama su vietos trūkumo problema. Lova su patalynės dėže – vienas iš šios problemos sprendimo būdų. Lovoje su patalynės dėže galima patogiai laikyti ne tik patalynę, tačiau ir kitus dažnai naudojamus daiktus, pvz.: drabužius, batus ir pan.

Dvigulė lova su patalynės dėže ir viengulė lova su patalynės dėže – kiekvieno poreikiams

NMF HOME Lietuvoje pagamintos lovos – aukštos kokybės funkcionalūs baldai. Jose esančios patalynės dėžės – erdvios, talpios bei patogios naudoti. Klientų patogumui, galima rinktis lovas su patalynės dėžėmis, atsidarančiomis iš šono, arba atsidarančiomis iš galo.

Mūsų asortimente – skirtingų dydžių dvigulės lovos su patalynės dėže ir viengulės lovos su patalynės dėže, todėl kiekvienas gali atrasti reikiamą baldą. NMF HOME lovos lengvai pritaikomos prie bet kokio stiliaus miegamojo ar jaunuolio kambario interjero.

Mūsų pagamintos lovos – patikimos, ilgaamžės ir tvirtos konstrukcijos. Kiekvienam gaminiui suteikiama 2 metų garantija!

Sofa-lova su patalynės dėže – praktiškas pasirinkimas užklupus netikėtiems svečiams

Atvykus svečiams ilgesniam laikui, neretai iškyla klausimas, kaip jiems paruošti jaukią nakvynės vietą. NMF HOME sofos-lovos su patalynės dėže ne tik taps išskirtiniu svetainės interjero akcentu, tačiau taip pat ir praktišku pasirinkimu. Talpioje patalynės dėžėje galėsite ne tik laikyti patalynę, kurią naudojate atvykus svečiams, tačiau taip pat ir jiems suteikti galimybę laikinai susidėti savo daiktus.

Stilingos lovos su patalynės dėže internetu – greitas ir patogus būdas apsipirkti

Taupantiems laiką, lovos su patalynės dėže internetu – greitas ir patogus būdas apsipirkti. Mūsų internetinėje parduotuvėje www.nmfhome.lt rasite platų įvairaus dizaino, spalvų, dydžių ir kt. lovų su čiužiniu ir patalynės dėže pasirinkimą, atitinkantį kiekvieno poreikius.

NMF HOME – naujausias mados tendencijas atitinkantys aukštos kokybės gaminiai už patrauklią kainą tiesiai iš gamintojo rankų!