Filtras

Rekomenduojama
Kaina
Produkto dydžiai
Spalva
Antčiužinio užvalkalas
Savybės
Filter
Valyti filtrus
Vaikiškas čiužinys Debesėlis | visi-ciuziniai | NMF Home Vaikiškas čiužinys Debesėlis | visi-ciuziniai | NMF Home

Vaikiškas čiužinys Debesėlis

Kaina 85,00 €

Yra sandėlyje

Čiužinys Vaikiškas lateksinis | visi-ciuziniai | NMF Home Čiužinys Vaikiškas lateksinis | visi-ciuziniai | NMF Home

Čiužinys Vaikiškas lateksinis

Kaina 105,00 €

Yra sandėlyje

Vaikiškas čiužinys Kokosiukas | visi-ciuziniai | NMF Home Vaikiškas čiužinys Kokosiukas | visi-ciuziniai | NMF Home

Vaikiškas čiužinys Kokosiukas

Kaina 90,00 €

Yra sandėlyje

Vaikiški čiužiniai

Kokybiški vaikiški čiužiniai užtikrina mažylių komfortą miego metu

Vaikiški čiužiniai – vienas svarbiausių mažylio miego atributų. Aukštos kokybės, patogūs vaikiški čiužiniai mažyliams padeda užtikrinti maksimalų komfortą miego metu. Be to, tinkamai parinkti čiužiniai vaikams padeda išlaikyti taisyklingą stuburo padėtį miegant. Dėl šios priežasties vaikiškų čiužinių pasirinkimui svarbu skirti ypatingą dėmesį.

Praktiški ir ilgaamžiai lietuviški čiužiniai vaikams karališkam miegui

Čiužiniai vaikams, taip pat suaugusiems – vieni pagrindinių NMF HOME Lietuvoje gaminamų produktų. Pagrindinė medžiaga, kurią naudojame aukštos kokybės čiužinių vaikams gamyboje –putų poliuretanas. Taip pat mūsų asortimente atrasite ir lateksinius, spyruoklinius bei kt. čiužinius vaikams. Galite rinktis įvairių dydžių ir skirtingo kietumo vaikiškus čiužinius: kietus, minkštus ar vidutinio kietumo.

Mūsų rankų darbo vaikiški čiužiniai – itin praktiški. Vaikiški čiužiniai turi užvalkalus, kurie yra pasiūti iš aukštos kokybės audinio, kuris yra minkštas bei malonus liesti. Vaikiškų čiužinių užvalkalus, esant poreikiui, galima lengvai išskalbti.

Antčiužiniai – ne tik suteiks apsaugą vaikiškam čiužiniui

Šalia vaikiškų čiužinių, NMF HOME siūlo rinktis aukštos kokybės mūsų pačių Lietuvoje pagamintus antčiužinius. Antčiužiniai – tai ploni ir lengvi čiužinukai, dedami ant įprasto miegamojo lovos čiužinio. Kokybiški antčiužiniai vaikams miego metu suteikia dar didesnį komforto pojūtį, taip pat čiužinio apsaugą bei taip prailgina čiužinio tarnavimo laiką. Kokybiški antčiužiniai taip pat išlygina išgulėtas vietas čiužinyje bei padeda sumažinti susidariusio tarpo pojūtį ant sofos-lovos.

Lovos čiužiniai internetu – greitas ir patogus būdas atrasti reikiamus gaminius

Taupantiems laiką, lovos čiužiniai vaikams ir suaugusiems internetu – greitas ir patogus būdas apsipirkti. Mūsų internetinėje parduotuvėje www.nmfhome.lt rasite platų čiužinių, antčiužinių ir kt. miegamojo tekstilės gaminių pasirinkimą, atitinkantį kiekvieno poreikius.

Mūsų rankų darbo aukštos kokybės čiužiniai yra pelnę apdovanojimų įvairiose tarptautinėse parodose ir pamėgti ne tik Lietuvos, bet ir Skandinavijos bei Vakarų Europos gyventojų.

NMF HOME gaminiai – mūsų pačių Lietuvoje pagaminti naujausias mados tendencijas atitinkantys čiužiniai, baldai, patalynė ir kitos interjero detalės už patrauklią kainą!