DUK

Prekių pristatymas / Gražinimas

Ar pristatymas yra mokamas?

NMF HOME gaminius pristatome visoje Lietuvoje nemokamai! Taip pat galime užnešti sunkius gaminius iki pat durų ar surinkti jūsų įsigytą baldą.

Ar būtų greičiau ir pigiau, jei produktą atsiimčiau pats?

Kol kas fizinių parduotuvių ar atsiėmimo taškų neturime, beveik visi mūsų produktai išvažiuoja tiesiai pas klientus iš mūsų gamyklų Šiauliuose. Primename, pristatymas visoje Lietuvoje yra nemokamas. 

Ką daryti jei gavau brokuotą produktą ar trūksta kokios nors detalės?

Jei gavote brokuotą baldą arba trūksta kažkokios dalies, praneškite apie tai mums. Reikėtų nurodyti detalės nr. pagal instrukciją, kuri brokuota arba kurios trūksta. Taip pat reikėtų atsiųsti brokuoto baldo dalies nuotraukas mums el. paštu info@nmfhome.lt. Stengsimės kuo greičiau išspręsti visus klausimus.

Ar galiu grąžinti nepatikusią prekę?

Taip. informuokite mus info@nmfhome.lt ir mes išspręsime grąžinimo klausimus!
•    Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
•    Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
•    Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko nurodytos nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Ar galite lovas bei sofas užnešti iki pat namų bei jas surinkti?

Taip, už papildomą mokestį, padėsime Jums užnešti, bei surinkti NMF Home baldus jei tik to norėsite.
Papildomas paslaugas galite pasirinktį vidiniuose, baldų, svetainės puslapiuose.

  • Baldo užnešimas - 39€
  • Baldo užnešimas ir surinkimas - 79€
SVARBU! (Papildomos paslaugos, skaičiuojasi, kaip vienam prekės vienetui, jeigu renkatės daugiau baldo vienetų ir rinksitės pasirinktiną papildoma paslauga, tai skaičiuosis paslaugų mokestis, nuo pasirinktų baldo vienetų)

Apmokėjimo būdai

Atsiskaityti el. parduotuvėje nmfhome.lt galima banko pavedimu, per „Paysera“ ( SEB, SWEDBANK, ŠIAULŲ BANKAS, CITADELĖ), pasinaudojus SB lizingo paslauga (išsimokėtinai). Taip pat atsiskaityti galima banko kortele tiesiogiai sumokant NMF HOME prekes pristačiusiam kurjeriui*.

* Kurjeriui galima atsiskaityti už šias prekes:
- Visą patalynę
- Visas daiktadėžes
- Čiužinius (Magija 2, Magija 3, Magija 6, Magija 8, Magija 9, Tyluma 2, vaikiškas čiužinys Debesėlis, vaikiškas čiužinys Kokosiukas),
- Krėslus (Classic, Elegant)
- Pufus (Classic)
- Antčiužinius (Ramybė 3, antčiužinis HR, antčiužinis EGG).

Ar galima baldą atsiimti pačiam iš baldų salono?

Baldus galima atsiimti tik Šiauliuose. Jie norite patys atsiimti baldus - informuokite mus info@nmfhome.lt

Kaip užsisakyti/atsisakyti naujienlaiškio?

Naujienlaiškio apačioje ieškokite žodžio unsubscribe. Paspaudus jį, dėja, daugiau naujienlaiškių nebegausite. Pagalvokite apie tai, nes mes pristatome ne tik naujienas, bet ir įvairiausias nuolaidas. Užsisakyti naujienlaiškį galite www.nmfhome.lt pagrindinio puslapio pačioje apačioje. Tereikia ivesti savo el. paštą.

Kaip išsirinkti sofą?

Prieš renkantis sofą svarbiausia susidaryti kriterijų sąrašą, tuomet sofos paieškos tampa kur kas paprastesnės. Pirma, labai svarbu, kiek šeimoje narių: paprastai gausios šeimos renkasi didesnes sofas su miegojimo funkcija. Taip pat svarbu įvertinti praktiškumą: jei namuose yra mažų vaikų, gyvūnų, geriau rinktis lengvai valomą praktiškesnės spalvos sofą. Pravartu įsigyti sofą su nusegamu skalbiamu audiniu. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į sofos matmenis: ar ji tilps numatytoje vietoje, ar netrukdys laisvai judėti po svetainę, taip pat ar ją pavyks įnešti per buto/namo duris? Ne paskutinis kriterijus – patogumas, todėl sofą galima išbandyti fizinėse parduotuvėse. Tiesa, NMF HOME sofos pagamintos iš aukštos kokybės, aukščiausius ergonomikos standartus atitinkančių medžiagų, todėl jos – maksimaliai komfortiškos ir baldus galima drąsiai pirkti neapžiūrėjus: pristatymas ir grąžinimas – visuomet nemokami. Dar didesnį komfortą užtikrina reguliuojamo aukščio NMF HOME sofų galvūgaliai, šezlongai ir kitos dalys. NMF HOME asortimente galite rasti įvairių stilių ne tik svetainei, bet ir jaunuolio kambariui skirtų sofų, tad tikrai išsirinksite tinkamiausią. Daugiau apie sofos pasirinkimo kriterijus – šiame straipsnyje.

Saugus atsiskaitymas / Sąskaitos

Ar išrašote sąskaitas įmonei?

Taip - parašykite info@nmfhome.lt įmonės rekvizitus ir išrašysime išankstinę saskaitą

NMF HOME produkcija

Kur gaminami Jūsų baldai?

Visi baldai gaminami Šiauliuose NMF Group įmonėse. Visa produkcija yra pagaminta mūsų pačių - Lietuvoje.

Kaip išvalyti sofą?

Paprastai prie kiekvieno baldo aprašymo nurodomos ir pagrindinės priežiūros taisyklės. Jos skiriasi priklausomai nuo audinio tipo. Didžioji dalis sofų audinių yra neskalbiami. Patartina rinktis sausąjį cheminį valymą. Kai kurios NMF HOME sofos komplektuojamos su čiužiniais, tad jų užvalkalus galima skalbti iki 60 C temperatūros vandenyje.

Kaip išvalyti medžiaginę sofą?

Paprastai prie kiekvienos medžiaginės sofos aprašymo nurodomos ir pagrindinės priežiūros taisyklės. Jos skiriasi priklausomai nuo audinio tipo. Didžioji dalis sofų audinių yra neskalbiami. Patartina rinktis sausąjį cheminį valymą.

Kaip išsirinkti čiužinį?

Čiužinį reikėtų rinktis atsižvelgiant į žmogaus (žmonių), kurie miegos ant to čiužinio, svorį, kūno sudėjimą, individualius poreikius, ligas, kuriomis asmuo serga (pavyzdžiui, nugaros, stuburo ligos) ir kt. Svarbiausia, kad čiužinys būtų pritaikytas tam tikrai svorio kategorijai ir prisitaikytų prie asmens kūno formų. Taip pat svarbu, iš kokių medžiagų čiužinys pagamintas: pagal tai skiriasi čiužinių funkcionalumas, ortopedinės savybės, tarnavimo laikas ir t. t. Čiužinys – ilgalaikė investicija, vidutiniškai jis tarnauja apie 7–10 m., todėl reikėtų ieškoti optimalaus kainos ir kokybės santykio: tokio tipo produkciją siūlo ir NMF HOME. Svarbi ir higiena: idealu, jei čiužinys turėtų nusegamą ir skalbiamą užvalkalą. Taip mėgausitės idealia švara, gaiva ir išvengsite alergijų.

Kaip išvalyti čiužinį?

Čiužinio valymo būdų yra ne vienas. Vienas paprasčiausių – tiesiog nusegti čiužinio užvalkalą ir jį išskalbti pagal gamintojo nurodytas instrukcijas. Dar vienas variantas – ant čiužinio gausiai priberti valgomosios sodos, palaukti apie valandą, po to čiužinio paviršių kruopščiai išsiurbti dulkių siurbliu. Taip pat čiužiniai valomi sausuoju cheminiu būdu. Šlapiuoju būdu čiužinių, ypač pagamintų iš putų poliuretano, valyti nerekomenduojama, nes poliuretanas gerai sugeria skysčius, jie sunkiai džiūsta, tad gali susidaryti palanki terpė mikroorganizmams veistis. Šlapiuoju būdu rekomenduojama apdoroti tik pavienes dėmes, pavyzdžiui, naudojant drėgną šluostę ir ūkinį muilą.

Kaip pasirinkti čiužinį vaikui?

Renkant čiužinį vaikui svarbu atkreipti dėmesį į mažylio amžių, svorį, sveikatos būklę, gydytojo rekomendacijas ir kt. Vienas svarbiausių kriterijų – čiužinys vaikui turi būti tvirtas, vidutinio kietumo. Vaikiški čiužiniai gaminami iš putų poliuretano, latekso, jie derinami su natūraliais pluoštais, taip pat galima įsigyti ir spyruoklinių vaikiškų čiužinių. Svarbu parinkti ir tinkamų matmenų vaikišką čiužinį bei atkreipti dėmesį, kad čiužinys būtų su nusegamu skalbiamu užvalkalu, nes išvengti „avarijų“ tikriausiai nepavyks. Daugiau informacijos apie vaikiškų čiužinių pasirinkimo kriterijus rasite šiame straipsnyje.

Kaip pasirinkti čiužinį lovai?

Čiužinį reikėtų rinktis atsižvelgiant į žmogaus (žmonių), kurie miegos ant to čiužinio, svorį, kūno sudėjimą, individualius poreikius, ligas, kuriomis asmuo serga (pavyzdžiui, nugaros, stuburo ligos) ir kt. Svarbiausia, kad čiužinys būtų pritaikytas tam tikrai svorio kategorijai ir prisitaikytų prie asmens kūno formų. Taip pat svarbu, iš kokių medžiagų čiužinys pagamintas: pagal tai skiriasi čiužinių funkcionalumas, ortopedinės savybės, tarnavimo laikas ir t. t.

Kas kiek laiko reikia keisti čiužinį?

Paprastai čiužinius reikėtų keisti ne rečiau kas 7–10 metų. Vis tik skirtingų gamintojų bei skirtingos kokybės čiužinių tarnavimo laikas skiriasi. Čiužinių tarnavimo laiką lemia priežiūra, taigi, kuo labiau rūpinsitės čiužiniu, tuo ilgiau ir sėkmingiau jis tarnaus. Šiame straipsnyje dalijomės informacija, kokie požymiai rodo, kad jau atėjo laikas keisti čiužinį. Čiužinio būklė – daug tikslesnis indikatorius, kad senasis čiužinys jau nebetinkamas naudoti ir reikėtų įsigyti naują.

Kaip pasirinkti antklodę?

Norint išsirinkti tinkamą antklodę bene svarbiausia atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurių ji pagaminta. Taip pat pasirinkimą lemia biudžetas. Anksčiau populiariausia buvo natūralių pluoštų patalynė, tačiau pastaruoju metu vis daugiau žmonių įsigyja sintetinių pluoštų antklodes, kai kuriais atžvilgiais net ir pralenkiančias vilnones ar plunksnų antklodes. Renkantis antklodę taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį į miegojimo įpročius, patalpų temperatūrą, sezoną (šaltuoju ir šiltuoju metų laiku dažnai naudojamos skirtingos antklodės, tačiau galima paieškoti ir universalios, tinkamos bet kuriuo metų laiku) ir kt. Antklodžių pasirinkimo kriterijais ir patarimais dalijomės šiame straipsnyje.

Kas kiek laiko keisti patalynę?

Dažniausiai pateikiamos šios rekomendacijos, kaip dažnai reikėtų keisti patalynę:

  • Patalynės užvalkalus reikėtų pakeisti ir skalbti ne rečiau kaip kas savaitę.
  • Pagalvės užvalkalus, ypač jei turite riebią veido ar galvos odą, patariama skalbti dvigubai dažniau – maždaug kas 3–4 dienas.
  • Antklodė (antklodės užvalkalas) ir pagalvės užvalkalai skalbiami maždaug kas 3–4 savaites.
  • Pagalves ir antklodes reikėtų keisti maždaug kas 2–3 metus.

Kaip skalbti pūkines pagalves?

Pūkinių pagalvių skalbti nerekomenduojama, nes pūkai gali sušokti į gumuliukus. Jas reikia valyti sausuoju būdu. Kita alternatyva – vėdinti pūkines pagalves gryname ore.

Kaip išvalyti plunksnų pagalves?

Plunksnų pagalves reikia valyti sausuoju būdu. Kita alternatyva – vėdinti pagalves gryname ore.

Kur gaminami jūsų baldai?

Visa produkcija yra pagaminta mūsų pačių Lietuvoje. Visi baldai gaminami Šiauliuose, „NMF Group“ įmonėse.

Kaip išsirinkti pagalvę?

Renkantis pagalvę svarbiausia atkreipti dėmesį į jos užpildą (vidines medžiagas), dydį ir storį, formą, audinius, iš kurių pasiūti užvalkalai, vyraujančią miegojimo pozą. Daugiau informacijos apie pagalvių pasirinkimo kriterijus – šiame straipsnyje.

Kaip išsirinkti tinkamą lovą?

Renkantis lovą labai svarbu įvertinti miegamojo dydį, miegojimo įpročius. Svarbu, kad lova derėtų prie interjero ir būtų funkcionali (pavyzdžiui, visuomet patariama rinktis lovą su patalynės dėže). Daugiau informacijos apie tai, kaip pasirinkti lovą, rasite šiame straipsnyje.

Kaip išsirinkti lovą antsvorio turinčiam žmogui?

Didžioji dalis lovų, esančių NMF HOME asortimente, yra pritaikytos ir antsvorio turintiems žmonėms. Svarbiausia, kad lova turėtų sutvirtintas groteles. Tačiau kur kas svarbiau daugiau sveriantiems žmonėms pasirinkti tinkamą čiužinį. Labai svarbu, kad čiužinys būtų tvirtas, patvarus bei suteiktų tinkamą atramą. Reikėtų rinktis vidutinio kietumo arba kietesnį čiužinį su anatominėmis zonomis. Taip pat antsvorio turintiems žmonėms reikėtų įsigyti aukštesnius, t. y. bent 20 cm aukščio čiužinius.