Filtras

Kaina
Aukštis
Plotis
Gylis
Spalva
Medžiagiškumas
Filter
Valyti filtrus
Daiktadėžės

Daiktadėžės – idealus sprendimas trūkstant papildomos vietos daiktams laikyti

Namuose trūksta papildomos vietos įvairiems daiktams susidėti? Daiktadėžės – puikus sprendimas siekiant sukurti tvarkingą aplinką namuose. Daiktadėžes galima naudoti visur, kur tik reikia papildomos vietos drabužiams, patalynei ar kitiems daiktams laikyti: miegamuosiuose, svetainėse, koridoriuose ir kt.

NMF HOME, Lietuvoje gaminanti aukštos kokybės baldus, čiužinius ir patalynę, savo klientams siūlo itin erdvių daiktadėžių sprendimus, kuriuose galėsite be jokio vargo sutalpinti visus reikalingus daiktus.

Pufai daiktadėžės – universalaus panaudojimo baldai

Pufai daiktadėžės daugelio palankiai vertinami dėl savo universalaus panaudojimo. NMF HOME internetinės parduotuvės www.nmfhome.lt asortimente galite atrasti itin funkcionalius baldus – pufus daiktadėžes. Šiuos universalius baldus galite naudoti ne tik kaip talpias daiktadėžes įvairiems daiktams laikyti, tačiau taip pat ir kaip pufus ar medžiaginius suoliukus, ant kurių galima patogiai prisėsti.

Medžiaginės daiktadėžės – stilingas interjero dekoro elementas

Medžiaginės daiktadėžės ir kt. daiktadėžės – ne tik praktiška, bet ir stilinga interjero dekoro detalė. Tinkamai pasirinktos ir skoningai prie esamo namų stiliaus priderintos daiktadėžės gali papildyti interjerą ar net pakeisti jį neatpažįstamai. NMF HOME internetinėje parduotuvėje – itin platus bei nuolat atnaujinamas įvairių stilių, spalvų ir kt. daiktadėžių pasirinkimas, todėl čia galėsite atrasti labiausiai prie Jūsų namų interjero derančias bei asmeninius poreikius atitinkančias daiktadėžes. NMF HOME asortimente – patalynės dėžė Typ 2 ir kt. daiktadėžės.

NMF HOME gaminiai – mūsų pačių Lietuvoje pagaminti naujausias mados tendencijas atitinkantys baldai, čiužiniaipatalynė ir kitos interjero detalės už patrauklią kainą!