Lova su čiužiniu: į ką verta atkreipti dėmesį renkantis?
Lova su čiužiniu: į ką verta atkreipti dėmesį renkantis?

Lova su čiužiniu – viena svarbiausių miegamojo dalių. Tinkamai parinkta lova su čiužiniu ne tik padeda užtikrinti saldų, komfortišką miegą bei ramų poilsį, tačiau taip pat kuria jaukią bei stilingą kambario aplinką. Dėl šių priežasčių lovą su čiužiniu reikėtų rinktis atsakingai. Kad būtų lengviau apsispręsti, kokį baldą geriausia įsigyti, pateikiame naudingų patarimų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį renkantis lovą su čiužiniu.

Viengulė lova su čiužiniu: pagrindiniai pasirinkimo kriterijai

Tinkamai parinkta viengulė lova su čiužiniu ar dvigulė lova su čiužiniu miego metu padeda išvengti kaklo, nugaros skausmų. Be to, ant jos esantis čiužinys suteikia stuburui atramą bei padeda išlaikyti taisyklingą jo padėtį visą naktį. Tai – vienos svarbiausių priežasčių, kodėl svarbu žinoti, kokią viengulę lovą su čiužiniu ar dvigulę lovą su čiužiniu įsigyti. Įvardijame pagrindinius pasirinkimo kriterijus, padėsiančius įsivertinti, koks baldas Jūsų nepriekaištingam miegui garantuoti yra tinkamiausias.

  • Kokybė. Lova su čiužiniu paprastai pasirenkama ne vieneriems metams, todėl verta investuoti į kokybiškus, patvarius, patikimo gamintojo gaminius. Iš aukštos kokybės medžiagų pagaminta lova su čiužiniu lėčiau dėvisi ir ilgainiui nepraranda savo estetinės išvaizdos. Patikimas, rinkoje gerai žinomas gamintojas užtikrina gaminių kokybę bei ilgaamžiškumą, be to, suteikia jiems kelerių metų garantiją.
  • Dydis. Prieš įsigydami lovą su čiužiniu, iš anksto įsivertinkite, kokio dydžio baldas tiks Jūsų miegamajame. Tai ypač svarbu tuo atveju, jei Jūsų miegamojo erdvė nėra itin didelė: pavyzdžiui, jei pasirinksite per didelę lovą su čiužiniu, ji pernelyg apkraus miegamąjį. Išmatavę plotą, kuriame planuojate statyti lovą su čiužiniu, nepamirškite apžvelgti ir kitų kambaryje esančių baldų bei interjero aksesuarų išdėstymo bei įsivertinti, ar, kambaryje pastačius lovą su čiužiniu, bus patogu vaikščioti ir pan. Tinkamai apskaičiuoti, ar lova su čiužiniu tilps Jūsų miegamajame, gali padėti ir įvairios interjero planavimo programėlės: tiesiog įveskite visus duomenis ir pamatysite, kiek vietos turėsite kitiems pasirinktiems interjero elementams kambaryje pastatyti.
  • Ilgis. Lovos su čiužiniu ilgį reikėtų pasirinkti atsižvelgiant į savo ūgį. Prie savo ūgio rekomenduojame pridėti 15–20 cm ir suapvalinti gautą skaičių 5–10 cm tikslumu: taip sužinosite, kokio ilgio lova su čiužiniu Jums yra tinkamiausia.
  • Plotis. Standartinio dydžio lova su čiužiniu įprastai laikoma 160x200 cm dvigulė lova, tačiau rinkoje siūloma rinktis ir siauresnes, 140x200 cm dydžio, ir platesnes, 180x200 arba 200x200 cm dydžio, lovas su čiužiniu. Tinkamo pločio dvigulę lovą su čiužiniu rekomenduojame rinktis atsižvelgiant į žmonių kūno sudėjimą (ūgį, svorį) bei asmeninius poreikius. Mažesnio, smulkesnio sudėjimo žmonės gali jaustis komfortiškai siauresnėse lovose su čiužiniais, tačiau 140x200 cm lovos su čiužiniu plačiapečių žmonių patogiam miegui gali ir nepakakti. Siekdami išsiaiškinti, kokio pločio lova su čiužiniu Jums yra tinkama, atlikite paprastą testą: dviese su partneriu atsigulkite ant lovos ant nugaros ir pasikiškite po galva rankas, sulenktas per alkūnes. Lovos su čiužiniu dydis Jums yra tinkamas tuo atveju, jei Jūsų alkūnės nesiliečia su partnerio alkūnėmis ir neišsikiša už lovos kraštelio.
  • Erdvė aplink lovą. Tarp lovos ir kitų baldų bei nuo sienų rekomenduojame palikti bent 60 cm atstumą, kad galėtumėte netrukdomai vaikščioti. Tačiau, esant poreikiui, atstumas gali būti ir didesnis, tačiau, svarbu, ne mažesnis. Galvūgalis, esant poreikiui, gali būti ir visiškai pristumtas prie sienos, nes jam šis atstumo kriterijus nėra taikomas.
  • Interjeras. Rinkdamiesi lovą su čiužiniu, atsižvelkite ir į esamą miegamojo interjerą. Griežtų derinimo taisyklių, prie ko reikėtų derinti lovą su čiužiniu, nėra, tačiau prieš įsigyjant baldą, verta apžvelgti erdvės stilių. Svarbu, kad tarp miegamajame esančių baldų ir kitų interjero dekoro elementų vyrautų harmonija.

NMF HOME, Lietuvoje gaminanti aukštos kokybės baldus, internetinėje parduotuvėje www.nmfhome.lt savo klientams siūlo išskirtinio skandinaviško dizaino viengules lovas su čiužiniais ir dvigules lovas su čiužiniais. Internetinės parduotuvės asortimente – skirtingų dydžių, spalvų, stilių ir kt., iš įvairių, sudėtingos priežiūros nereikalaujančių medžiagų pagamintos, lovos su čiužiniu, lengvai atrasiančios vietą bet kuriame interjere. Tačiau jei nepasitikite savo žiniomis ir svarstote, kokią lovą su čiužiniu geriausia pasirinkti, susisiekite – atsakysime į Jums rūpimus klausimus bei padėsime atrasti reikiamus gaminius.

Žmonėms, vertinantiems praktiškumą – dvigulė lova su čiužiniu ir patalynės dėže

Dvigulė lova su čiužiniu ir patalynės dėže – puikus pasirinkimas žmonėms, vertinantiems praktiškumą. Dvigulę lova su čiužiniu ir patalynės dėže ypač pravartu rinktis tiems, kurie gyvena nedideliame bute ar kotedže, kur itin aktualus vietos taupymo klausimas. Dvigulė lova su čiužiniu ir patalynės dėže padeda sutaupyti vietos kambaryje: į patalynės dėžę galite patogiai susidėti patalynę, drabužius ar kitus reikalingus daiktus, kurie netelpa niekur kitur.

NMF HOME internetinėje parduotuvėje atrasite aukštos kokybės, stilingas dvigules lovas su čiužiniais ir erdviomis patalynės dėžėmis, kuriose galėsite sutalpinti daug įvairiausių daiktų. Mūsų Lietuvoje gaminamos dvigulės lovos su čiužiniais ir patalynės dėžėmis – itin patogios naudoti. Siūlome kelių tipų dvigules lovas su čiužiniais ir patalynės dėžėmis: su atsidarančiomis iš galo ir atsidarančiomis iš šono. 

Turintiems daug namų tekstilės ar kitų daiktų, siūlome dar vieną, labai praktišką sprendimą – atskiras atidaromas patalynės dėžes, kurias, pagal poreikį, galite pastatyti bet kurioje pasirinktoje namų erdvėje. Šios patalynės dėžės ne tik pasitarnauja kaip funkcionalios daiktadėžės, bet taip pat ir kaip komfortiški minkštasuoliai. 

Vaikiška lova su čiužiniu: rinkitės tvirtos, patikimos konstrukcijos baldus

Vaikiška lova su čiužiniu turėtų būti pasirenkama atsižvelgiant į tuos pačius kriterijus, kaip ir lova su čiužiniu suaugusiems: kokybę, dydį, esamą kambario interjerą ir pan. Tačiau čia svarbu išskirti vieną aspektą – lovos su čiužiniu konstrukciją.

Vaikai, ypač mažieji, ant lovos ne tik miega, bet ir dūksta, žaidžia ir pan. Dėl šios priežasties turėtų būti pasirenkama aukštos kokybės, ilgaamžė vaikiška lova su čiužiniu. Patariame rinktis patikimos, tvirtos konstrukcijos vaikišką lovą su čiužiniu, kuri Jūsų vaikams užtikrins ne tik komfortišką miegą, bet taip pat tarnaus ne vienerius metus.

Nors vaikiška lova su čiužiniu paprastai naudojama kartu su patalyne, visgi taip ji nėra visiškai apsaugoma nuo netikėtų ,,nelaimių“. Rekomenduojame rinktis vaikiškas lovas su čiužiniais, pagamintas iš lengvai prižiūrimų medžiagų, kad, ant jų atsiradus dėmių ar kitų nešvarumų, baldinius audinius būtų galima nesudėtingai nuvalyti nesugadinant jų. 

Patogi aukštos kokybės lova su čiužiniu užtikrina komfortišką miegą bei ramų poilsį, todėl patariame jų pasirinkimui skirti ypatingą dėmesį. Jei šiuo metu ieškote lovos su čiužiniu, pasižvalgykite po platų bei nuolat atnaujinamą mūsų internetinės parduotuvės www.nmfhome.lt asortimentą. Joje aukštos kokybės lovas su čiužiniais, taip pat lovas su čiužiniais ir patalynės dėžėmis galėsite įsigyti tiesiai iš gamintojo rankų. NMF HOME Lietuvoje pagamintos lovos suaugusiems ir vaikams – stilingos, patogios, patvarios, ilgaamžės.