Interjero dizaino kelionė po Lietuvą

Šiame įraše norime su jums pasidalinti interjero dizaino naujienomis, praktiniais dizaino patarimais bei pakviesti interjero degustacijoms čia pat, savame kieme. Juk vasara - poilsio bei įspūdžių kolekcionavimo metas, kuriuos žiemai konservuojame nuotraukose.

Dizaino naujienos: charakteringos tekstūruotos sienos

Dažnai įvairiuose interjero dizaino patarimų straipsniuose galite išvysti rekomendaciją, kad norint pratęsti esamo interjero galiojimo laiką lengvai ir pigiai galite atnaujinti kambario sienų spalvą. Nauja interjero dizaino tendencija, tai tarsi dar vienas papildomas glajaus sluoksnis šiai interjero gelbėjimo metodikai. Tai tekstūruotos sienos.
Tekstūrą sienoms gali suteikti speciali dažymo technika, akmuo, plytos, gipsas, medis ar net įvairios dekoratyvinės plokštės. Kaip ir sienos perdažymas, ši nauja tendencija gali tapti ir jūsų savaitgalio projektu, nes daugelį technikų nesunkiai galite išmėginti patys, o toks dekoravimo stilius puikiai dera prie daugybės šiuo metu vyraujančių interjero stilių: šilto natūralaus minimalizmo, maksimalizmo, art deco, japandi ir kitų.

Dizaino praktika: vasarinė patalynė

Vasarą daugeliui apkarsta dėl miegoti trukdančios kaitros, dėl to svarbu, kad jūsų miegamojo interjeras būtų ne tik gražus bet ir funkcionalus. 

  1. Patalynei rinkitės natūralias, plonas medžiagas, kurios leidžia kūnui lengviau atsikvėpti po dienos prie ežero ar tyrinėjant Lietuvą ir jos šaltibarščių asortimentą.
  2. Taip pat jaustis gaiviau padeda ir tinkamai parinktos spalvos. Geriausia rinktis natūralių spalvų paletės patalynę
  3. Daugelis vasarą apskritai atsisako papildomų patalynės sluoksnių ir renkasi gražią ploną dygsniuotą paklodę (puikus pavyzdys plona vasarinė antklodė Classic). 
  4. Orkaitės rėžimą miegamajame gali padėti išjungti ir tinkamai parinktas čiužinys, kuris yra pralaidus orui.
  5. Jei visgi jūsų čiužinys nėra pritaikytas vasaros iššūkiams rekomenduojame drėgmę sulaikančius termoreguliacinius užvalkalus ar paklodes.
  6. Taip pat labai svarbu nepamiršti ir miegamojo higienos, vasarą patalynę rekomenduojama skalbti, bent du kartus dažniau, o gaivi patalynė prisidės ir prie geresnio jūsų poilsio.

Daugiau apie mūsų patarimus vasariniam miegamojo interjerui skaitykite šiame straipsnyje.

Atsinaujinkite miegamojo interjerą ir mėgaukitės visais vasaros skoniais.

Svečiuose: tarpukario Lietuvos laisvamanių daugiabutis

Vasara - puikus metas godžiai degustuoti ne tik išsiilgtų svečių šalių kultūras, bet ir atrasti įspūdingus interjero ir istorijos skonius pasislėpusius čia pat, viduryje Lietuvos, Kaune. NMF Home komanda labai rekomenduoja apsilankyti gydytojo terapeuto, politinio ir visuomenės veikėjo Prano Gudavičiaus (1876–1956) bute.
Jį atvėrė pora kauniečių, kurių akys dega kalbant apie tarpukario Lietuvos istoriją, kultūrą ir interjerą. Tie patys vaikinai nupirkę ir restauravę šį garsaus Kauno laisvamanio butą, veda ir patyrimines ekskursijas, kurios greičiausiai yra geriausia Lietuvos muziejinė ir edukacinė patirtis verta laukti net ir mėnesį siekiančiose eilėse. Šios ekskursijos meniu: art deco fasadas ir originalaus išplanavimo butas, Kauno tarpukario istorija, kuri dažnai nutylima valstybiniuose muziejuose ir tvarumo tendencijų desertas net ir senoviniame bute.

Skanūs interjerai: „Donelaičio" restoranas

Jei jau užsukote į Kauną pasisvečiuoti pas gydytoją Gudavičių arba esate kauniečiai, norime rekomenduoti dar vieną interjero degustaciją, kuri įsikūrusi visai netoliese Art Deco muziejaus. Tai restoranas pavadinčimu ,,Donelaičio” pasipuošęs kitu tarpukario laikotarpio stiliumi - bauhaus. Šis stilius kilęs iš vokiškosios mokyklos fokusuojasi į interjero funkciją vietoje formos. Tai dar viena minimalizmo atmaina pagardinta geometrinėmis figūromis, industrinėmis medžiagomis ir pirminėmis spalvomis. Ryškūs geometriniai paveikslai patraukia akį dar net neužėjus į vidų. Istorinė Kauno miesto vieta, europietiška virtuvė, vinilo plokštelių vakarai ir modernias skulptūriškas linijas bei patogumą apjungiantis interjeras, tai gero vakaro receptas.

Jei norite daugiau interjero dizaino naujienų ir patarimų, užpildykite formą puslapio apačioje ir užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį.