Filtras

Filters
Filtras

Rezultatų nerasta

Deja, šiuo metu nėra jokių produktų. Išbandykite keletą žemiau pateiktų pasiūlymų arba grįžkite į pagrindinį puslapį.

GRIŽTI Į PAGRINDINĮ
Pakabinami veidrodžiai

Veidrodžiai – stilingos ir praktiškos interjero dekoro detalės

Veidrodžiai – madingi bei praktiški interjero elementai, kuriuos, tikriausiai, atrastume bene kiekvienuose namuose. Veidrodžiai yra universalaus panaudojimo interjero dekoro detalės ir gali būti montuojami arba pastatomi bet kuriame kambaryje – koridoriuje, vonioje, miegamajame ir kt. Veidrodžiai, formuojant interjerą, gali būti panaudojami skirtingais būdais: veidrodis – kaip dekoratyvinis elementas, veidrodis – kaip meno objektas ir pan. Dėl šių priežasčių veidrodžius reikėtų rinktis kruopščiai. 

Pastatomas veidrodis ir kiti veidrodžiai – bet kokio stiliaus namams

Kiekvienų namų stilius – išskirtinis, todėl čia labai svarbu parinkti tinkamus veidrodžius bei skoningai suderinti kitus interjero dekoro elementus. Dėl šios priežasties NMF HOME savo klientams siūlo itin plačią bei nuolat atnaujinamą skirtingų dydžių, stilių, spalvų ir kt. pastatomų veidrodžių, pakabinamų veidrodžių ir kt. veidrodžių įvairovę, todėl kiekvienas čia gali atrasti labiausiai prie jo namų interjero derantį gaminį. Mūsų internetinės parduotuvės www.nmfhome.lt asortimente – įvairių formų veidrodžiai, kurie neabejotinai atras vietą bet kokio stiliaus namuose. 

Pastatomas veidrodis-pakabinamas veidrodis – du viename 

NMF HOME Lietuvoje kuria bei gamina baldus bei kitus interjero elementus, kurie yra ne tik madingi bei aukštos kokybės, bet taip pat praktiški ir funkcionalūs. Pavyzdžiui, mūsų asortimente esančius pakabinamus veidrodžius galite naudoti pagal poreikį: juos galite lengvai pasikabinti arba atremti į sieną. 

Veidrodžiai voniai ir kt. veidrodžiai internetu – greitas ir patogus būdas apsipirkti

Veidrodžiai voniai ir kt. veidrodžiai internetu – greitas ir patogus būdas atrasti reikiamus gaminius savo namams. Unikalaus skandinaviško dizaino NMF HOME veidrodžiai – aukštos kokybės, stilingi bei lengvai pritaikomi prie modernaus, klasikinio ar bet kokio kito stiliaus namų interjero. Mūsų veidrodžių rėmai pasižymi praktiškumu: yra atsparūs drėgmei ir yra tinkami naudoti vonios kambariuose. Esame vieninteliai Lietuvoje aukštos kokybės veidrodžių rėmų ekstrūzijos būdu gamintojai. Didžioji dalis veidrodžių rinkoje pagaminami Azijoje, todėl džiaugiamės, jog tuo pačiu esame ir viena iš nedaugelio įmonių Europoje, kuri gamina veidrodžius.

NMF HOME gaminiai – mūsų pačių Lietuvoje pagaminti naujausias mados tendencijas atitinkantys čiužiniai, baldai, šviestuvai ir kitos interjero detalės už patrauklią kainą!