Vaikiška patalynė, užtikrinanti saldų mažylių miegą bei ramų poilsį

Filtras

Filters
Filtras

Rezultatų nerasta

Deja, šiuo metu nėra jokių produktų. Išbandykite keletą žemiau pateiktų pasiūlymų arba grįžkite į pagrindinį puslapį.

GRIŽTI Į PAGRINDINĮ
Vaikiška patalynė, užtikrinanti saldų mažylių miegą bei ramų poilsį

Vaikiška patalynė yra viena svarbiausių nepertraukiamo mažylių miego bei ramaus poilsio dalių. Jauki ir minkšta patalynė leidžia vaikams saldžiai išsimiegoti. Svarbu žinoti, kad mažylių oda yra daug jautresnė nei suaugusiųjų, todėl ir vaikiškos patalynės gamybai keliami gerokai aukštesni reikalavimai. Atsižvelgdami į tai, kuriame bei gaminame vaikišką patalynę, kuri yra ne tik kokybiška, stilinga, bet ir praktiška bei visiškai saugi vaikams.

Aukštos kokybės patalynės komplektai – jaukūs, minkšti bei gerai praleidžiantys orą

NMF HOME Lietuvoje pagaminti patalynės komplektai vaikams – aukštos kokybės. Patalynės vaikams gamybai naudojame tik kruopščiai atrinktas kokybiškas bei išskirtinių savybių turinčias medžiagas. Mūsų siuvamos patalynės vaikams gaminiai yra sertifikuoti pagal Oeko-Tex Standart 100 kokybės reikalavimus. Patalynė vaikams yra jauki, minkšta, gerai praleidžianti orą, higieniška bei nereikalaujanti ypatingos priežiūros – ją galima skalbti įprastine skalbimo mašina. 

NMF HOME asortimente – antklodės, pagalvės vaikams, maitinimo pagalvės, patalynės komplektai ir kt. tekstilės vaikų kambariui gaminiai.

Daugiafunkcė maitinimo pagalvė, palengvinanti mamos ir kūdikio kasdienybę

Maitinimo pagalvė – funkcionalius ir praktiškas pasirinkimas mamytei, auginančiai kūdikį. Maitinimo pagalvė padeda maitinti mažylį tinkamoje padėtyje, jis neįdumba į pagalvę, todėl tokiu būdu išlaikoma tinkamiausia padėtis žindymo metu. Be to, tinkamas mažylio maitinimas padeda mamai išvengti nugaros ir kaklo skausmų.

Maitinimo pagalvės užpildui naudojame ypač purius, antialerginius Exclusive poliesterio pluošto kamuoliukius. Maitinimo pagalvės užvalkaliuką patogu nuimti, išskalbti ir, esant poreikiui, pakeisti. Mūsų pačių Lietuvoje pagamintos maitinimo pagalvės – ergonomiškos bei tvirtos.

Patalynė vaikams internetu – greitas ir patogus būdas apsipirkti

Taupantiems laiką, patalynė vaikams internetu – greitas ir patogus būdas apsipirkti. Pagalvės vaikams, antklodės vaikams, patalynės komplektai vaikams, maitinimo pagalvės – tai tik maža dalis mūsų siūlomų gaminių. Mūsų internetinėje parduotuvėje www.nmfhome.lt rasite platų įvairaus dizaino, spalvų, dydžių ir kt. miegamojo tekstilės gaminių savo mažiesiems.

NMF HOME – aukštos kokybės lietuviški gaminiai namų jaukumui už patrauklią kainą tiesiai iš gamintojo rankų!