Filtras

Kaina
Spalva
Plotis
Ilgis
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Bendras aukštis
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Sėdimosios dalies aukštis
Kojos
Medžiagiškumas
Filter
Valyti filtrus
Baro Kėdė GOST STOOL Baro Kėdė GOST STOOL

Baro Kėdė GOST STOOL

5
Kaina 124,00 €

Yra sandėlyje

Baro kėdė Casa Stool Pilka Baro kėdė Casa Stool Pilka

Baro kėdė Casa Stool Pilka

Kaina 173,00 €

Yra sandėlyje

Baro kėdė Lexi Balta Baro kėdė Lexi Balta

Baro kėdė Lexi Balta

Kaina 174,00 €
Baro Kėdė GRACE STOOL Baro Kėdė GRACE STOOL

Baro Kėdė GRACE STOOL

Kaina 130,00 €
Pusbario kėdė ALI juoda Pusbario kėdė ALI juoda

Pusbario kėdė ALI juoda

Kaina 174,00 €
Baro kėdės

Baro kėdės: kodėl svarbu atrasti tinkamus sėdimuosius baldus?

Tinkamai pasirinkta baro kėdė gali paversti jūsų virtuvės ar baro zoną stilinga ir patogia erdve. Baro kėdės – tai daugiau nei tik sėdimosios vietos: šie baldai taip pat skoningai papildo kambario interjerą. Baro kėdės būna įvairiausių dizainų: klasikinės medinės baro kėdės, modernios baro kėdės su metalinėmis detalėmis ir kt. Svarbiausia atrasti tokią baro kėdę, kuri ne tik papildytų Jūsų erdvę, bet ir užtikrintų reikiamą komfortą. Nesvarbu, ar tai būtų minkštos baro kėdės, užtikrinančios papildomą komfortą, ar pasukamos reguliuojamo aukščio baro kėdės, leidžiančios lengvai judėti: tinkamas sėdimasis baldas turi išties daug privalumų.

Patvarios ir kokybiškos baro kėdės: sukurtos, tam kad tarnautų ilgai

Baro kėdė Casa, baro kėdė Harmony ir kitos NMF HOME asortimente esančios baro kėdės – ne tik stilingos bei derančios prie bet kokio stiliaus interjero, tačiau taip pat ir itin patvarios bei ilgaamžės. Baro kėdžių gamyboje naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos, tokios kaip mediena, metalas ar plastikas, kurios užtikrina, kad Jūsų pasirinktos baro kėdės atlaikys laiko ir naudojimo išbandymus.

Stilingos baro kėdės – universalaus naudojimo

NMF HOME baro kėdės yra universalūs baldai. Baro kėdes galima naudoti įvairiose vietose: tiek virtuvėse, valgomuosiuose ar kitose erdvėse pagal poreikį. Be to, baro kėdės idealiai tinka mažiems butams ar kompaktiškoms erdvėms. Reguliuojamo aukščio kėdės gali būti lengvai pritaikomos įvairių aukščių stalams.

Baro kėdės internetu: apsipirkite greitai ir patogiai

NMF HOME baro kėdės internetu – greitas ir patogus būdas atrasti reikiamus gaminius. Apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje nmfhome.lt: joje atrasite itin platų bei nuolat atnaujinamą įvairių dydžių, formų, dizainų, spalvų ir kt. baro kėdžių asortimentą. Didelė NMF HOME baro kėdžių įvairovė suteiks galimybę kiekvienam pagal poreikius atrasti tobulą baldą, padėsiantį sukurti patogią ir jaukią erdvę.

NMF HOME gaminiai – mūsų pačių Lietuvoje pagamintos, naujausias mados tendencijas atitinkančios baro kėdės, lovos, patalynė, čiužiniai ir kitos namų interjero detalės už patrauklią kainą!