Filtras

Kaina
Spalva
Plotis
Ilgis
Bendras aukštis
Sėdimosios dalies aukštis
Kojos
Medžiagiškumas
Filter
Valyti filtrus
Darbo kėdė APOLLO Balta Darbo kėdė APOLLO Balta

Darbo kėdė APOLLO Balta

Kaina 415,00 €
Darbo kėdė ROUNDY 2 Balta Darbo kėdė ROUNDY 2 Balta

Darbo kėdė ROUNDY 2 Balta

Kaina 143,00 €
Darbo Kėdė Hyper | Juoda Darbo Kėdė Hyper | Juoda

Darbo Kėdė Hyper | Juoda

Kaina 235,00 €

Yra sandėlyje

Darbo Kėdė Ethereum | Juoda Darbo Kėdė Ethereum | Juoda

Darbo Kėdė Ethereum | Juoda

Kaina 115,00 €

Yra sandėlyje

Darbo kėdės

Darbo kėdės: kodėl svarbu pasirinkti tinkamas?

Ar kada nors susimąstėte, kokią didelę įtaką produktyvumui ir gerai savijautai turi gera biuro kėdė? Tinkamai pasirinkta, kokybiška ofiso kėdė padeda išlaikyti taisyklingą laikyseną ir užtikrina maksimalų komfortą sėdėjimo metu. Ergonomiškos biuro kėdės, sukurtos atsižvelgiant į žmogaus anatomiją, turi tokias funkcijas kaip reguliuojami porankiai, juosmens atrama ir pasukimo funkcija, kurių tikslas – sumažinti įtampą per ilgas darbo valandas.

Kokybiškos ir patvarios biuro kėdės, tarnaujančios ilgą laiką

Darbo kėdė APOLLO, darbo kėdė Monero Black ir kitos NMF HOME asortimente esančios biuro kėdės yra pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl užtikrina ir patogumą, ir ilgaamžiškumą. Tinkleliu ir kvėpuojančiu audiniu aptrauktos sėdimosios dalys, tvirti rėmai ir sklandžiai, patikimai riedantys ratukai – tai tik keli privalumai, kuriais išsiskiria mūsų kėdės. Ergonomiškos NMF HOME biuro kėdės ne tik užtikrina komfortą, bet ir puikią savijautą. Reguliarus jų naudojimas gali sumažinti nugaros skausmus, pagerinti laikyseną bei bendrą savijautą.

Ofiso kėdės internetu – greitas ir patogus būdas apsipirkti

NMF HOME darbo kėdės internetu – greitas ir patogus būdas atrasti reikiamus gaminius. Įvairių dizainų, dydžių, spalvų aukštos kokybės kompiuterinės kėdės, rašomojo stalo kėdės ir daugybė kitų darbo kėdžių laukia Jūsų mūsų internetinėje parduotuvėje www.nmfhome.lt. Išsamūs produktų aprašymai, aukštos kokybės nuotraukos ir pirkėjų atsiliepimai padės greitai ir lengvai išsirinkti individualius poreikius atitinkantį baldą. Pagerinkite savo darbo patirtį jau šiandien, įsigydami darbo kėdę, kuri yra patogi, funkcionali, praktiška ir stilinga.

NMF HOME gaminiai – mūsų pačių Lietuvoje pagamintos, naujausias mados tendencijas atitinkančios darbo kėdės, lovos, patalynė, čiužiniai ir kitos namų interjero detalės už patrauklią kainą!