Filtras

Kaina
Spalva
Filter
Valyti filtrus
Komoda Sand Komoda Sand

Komoda Sand

Kaina 900,00 €
Komodos

Komodos su stalčiais – universalūs baldai, lengvai atrandantys vietą daugelyje erdvių

Komodos – tai universalūs baldai, kurie yra naudojami ne tik kaip praktiški daiktų laikymo sprendimai, bet ir stilingi interjero elementai, padedantys formuoti bet kurio kambario interjerą. Iš pradžių naudotos miegamajame (miegamojo komodos) ar drabužinėje drabužiams ir asmeniniams daiktams laikyti, šiandien komodos su stalčiais yra neatsiejama daugelio erdvių interjero dalis. NMF HOME asortimente – įvairių dydžių, spalvų, stilių bei kt. komodos, kurias lengva priderinti prie bet kokio stiliaus namų interjero.

Komodos – praktiški daiktų tvarkymo sprendimai

Komodose paprastai yra keletas stalčių arba spintelių, todėl šie baldai – puikus sprendimas siekiant sutvarkyti erdves, kadangi juose gali būti tvarkingai sudėlioti ir lengvai pasiekiami būtiniausi daiktai. Į komodą galima sudėti įvairiausius daiktus: patalynę, drabužius, stalo įrankius bei kt., todėl ji yra praktiška kiekvieno kambario detalė. Be to, ant komodos viršaus galima padėti įvairius dekoratyvinius daiktus, pavyzdžiui, vazas, knygas ar nuotraukų rėmelius, ir taip pagerinti bendrą kambario interjero vaizdą.

Modernios komodos ir kt. komodos: kaip pasirinkti?

Rinkdamiesi komodą, atsižvelkite į savo kambario dydį bei išplanavimą, kad ji patogiai tilptų ir derėtų prie kitų baldų. Komodos stilius ir medžiagiškumas turėtų derėti prie esamo Jūsų kambario interjero dizaino. Komodos funkcionalumas taip pat labai svarbus; apsvarstykite, kokio tipo baldo ir kiek vietos jame Jums reikia. Be to, tinkamai pasirinkta komoda gali gerokai pagyvinti Jūsų kambario interjerą. Pavyzdžiui, išskirtinio dizaino komoda gali tapti pagrindiniu akcentu, ypač minimalistinėje aplinkoje, o subtilaus dizaino baldas gali prisidėti prie harmoningo interjero kūrimo.

NMF HOME stilingos komodos internetu – kiekvieno poreikiams

Kviečiame susipažinti su plačiu NMF HOME komodų asortimentu ir atrasti tobulą stiliaus, patogumo ir kokybės derinį. Apsilankykite NMF HOME internetinėje parduotuvėje, kurioje atrasite įvairių dydžių, spalvų, stilių ir kt. komodas, bei išsirinkite baldą, kuris ne tik atitiks Jūsų funkcinius poreikius, bet ir atspindės Jūsų asmeninį stilių.

NMF HOME gaminiai – mūsų pačių Lietuvoje pagamintos, naujausias mados tendencijas atitinkančios komodos, baldai, čiužiniai, patalynė ir kitos namų interjero detalės už patrauklią kainą!