Filtras

Rekomenduojama
Kaina
Produkto dydžiai
Spalva
Savybės
Filter
Valyti filtrus
Nešiojamo Kompiuterio Stovas | Modern | kompiuterio-stovai | NMF Home Nešiojamo Kompiuterio Stovas | Modern | kompiuterio-stovai | NMF Home

Nešiojamo Kompiuterio Stovas | Modern

Kaina 88,20 €

Yra sandėlyje

Kompiuterių stovai

Kompiuterių stovai – maksimaliam komfortui dirbant kompiuteriu užtikrinti

Kompiuterių stovai yra reikalingi priedai tiems, kurie nuolat naudojasi stacionariuoju, nešiojamuoju ar kitu kompiuteriu. Kompiuterio stovas skirtas pakelti kompiuterį ar nešiojamą kompiuterį į patogų ir ergonomišką aukštį, kas padeda pagerinti laikyseną ir sumažinti kaklo, nugaros ir pečių apkrovą. Kai kurie kompiuterių stovai taip pat užtikrina geresnę oro cirkuliaciją, todėl gali užkirsti kelią kompiuterio perkaitimui ir pagerinti bendrą prietaiso veikimą bei ilgaamžiškumą.

Įvairiomis savybėmis pasižymintis kompiuterio stovas individualiems poreikiams 

Yra įvairių tipų kompiuterių stovų, įskaitant reguliuojamus stovus, nešiojamus ir stacionarius stovus. Reguliuojami kompiuterių stovai leidžia naudotojams pritaikyti aukštį ir kampą pagal savo poreikius, o nešiojamo kompiuterio stovas yra lengvas ir patogiai transportuojamas, todėl puikiai tinka asmenims, kurie dirba skirtingose vietose. Stacionarūs stovai yra tvirtesni, juose galima laikyti didesnius stalinius kompiuterius, todėl jie yra stabili ir saugi platforma.

Kompiuterių stovai yra ne tik praktiški, bet ir padeda sutvarkyti darbo vietas, nes po stovais atsiranda papildomos vietos daiktams laikyti. Kai kuriuose stovuose yra specialios išpjovos, kuriose galima laikyti rašiklius, puodelius ar išmaniuosius telefonus.

Kompiuterių stovai ne tik pagerina ergonomiką ir padeda palaikyti tvarką, bet ir pagerina bendrą darbo vietos estetiką. Kompiuterių stovai gaminami iš įvairių medžiagų, tokių kaip mediena ir kt., bei yra įvairių spalvų ir dizainų, kad papildytų bet kokį biuro ar namų interjerą.

Kompiuterių stovai internetu: greitai ir patogiai apsipirkite, neišeidami iš namų

NMF HOME asortimente – aukštos kokybės, praktiški, funkcionalūs ir stilingi kompiuterių stovai, atitinkantys individualius poreikius. Mūsų siūlomiems kompiuterių stovams suteikiama 2 metų garantija. Apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje bei atraskite praktiškas ir stilingas namų interjero detales! 

NMF HOME gaminiai – mūsų pačių Lietuvoje pagaminti, naujausias mados tendencijas atitinkantys baldai, čiužiniai, patalynė ir kitos namų interjero detalės už patrauklią kainą!