Filtras

Rekomenduojama
Kaina
Spalva
Plotis
Ilgis
Bendras aukštis
Sėdimosios dalies aukštis
Kojos
Medžiagiškumas
Filter
Valyti filtrus
Kėdė Bow | Juoda Kėdė Bow | Juoda

Kėdė Bow | Juoda

Kaina 144,00 €
Kėdė Bow | Balta Kėdė Bow | Balta

Kėdė Bow | Balta

Kaina 144,00 €
Kėdė Oido Pilka Kėdė Oido Pilka

Kėdė Oido Pilka

Kaina 107,00 €
Kėdė Muze Cacao Kėdė Muze Cacao

Kėdė Muze Cacao

Kaina 61,00 €

Yra sandėlyje

Kėdė Muze Orange Kėdė Muze Orange

Kėdė Muze Orange

Kaina 61,00 €

Yra sandėlyje

Kėdė Muze White Kėdė Muze White

Kėdė Muze White

Kaina 61,00 €

Yra sandėlyje

Kėdė Muze Black Kėdė Muze Black

Kėdė Muze Black

Kaina 61,00 €

Yra sandėlyje

Kėdė Muze Sandy Kėdė Muze Sandy

Kėdė Muze Sandy

Kaina 61,00 €

Yra sandėlyje

Kėdė Luno Geltona Kėdė Luno Geltona

Kėdė Luno Geltona

Kaina 73,00 €

Yra sandėlyje

Lauko kėdės

Lauko kėdės – praktiški, funkcionalūs ir stilingi baldai

Lauko kėdės – tai vieni populiariausių baldų, skirtų įvairioms lauko erdvėms. Visai nesvarbu, ar turite erdvią terasą, ar nedidelį balkoną, tinkamai pasirinktos lauko kėdės gali atlikti ne tik praktinę, tačiau taip pat ir estetinę funkciją.

Plastikinės lauko kėdės ir jų privalumai

NMF HOME savo klientams siūlo platų ir nuolat atnaujinamą įvairių lauko kėdžių asortimentą. Vienas populiariausių pasirinkimų tarp mūsų klientų – plastikinės lauko kėdės. Šios lauko kėdės turi daugybę privalumų: jos lengvos, nesudėtingai valomos ir atsparios lietui, todėl yra praktiškas ir nebrangus lauko sėdimųjų vietų sprendimas. Plastikinės lauko kėdės yra įvairių spalvų ir stilių, todėl galite lengvai rasti dizainą, kuris papildytų Jūsų lauko erdvių interjerą. Savo klientams taip pat galime pasiūlyti kėdę Bow, kėdę Muze Cacao ir kitas lauko kėdes, kurias galima patogiai sandėliuoti, kadangi jas galima lengvai sunerti vieną ant kitos.

Pintos lauko kėdės ir kiti sėdimieji lauko baldai: kaip pasirinkti tinkamiausius?

Rinkdamiesi kėdes, atsižvelkite į savo lauko erdvės dydį, vyraujanti stilių, reikiamą sėdimų vietų skaičių ir konkrečią kėdžių paskirtį. Pavyzdžiui, pintos lauko kėdės yra populiarus pasirinkimas norint ilsėtis ir atsipalaiduoti, o plastikinės kėdės idealiai tinka trumpam prisėsti pavalgyti ar pabendrauti su šeima bei draugais.

Nepaisant to, kokio tipo lauko kėdes pasirinksite, investicija į kokybiškus lauko baldus pagerins Jūsų patirtį lauke ir užtikrins patogų sėdėjimą. Taigi, nesvarbu, ar rengiate vasaros BBQ vakarėlį su draugais, mėgaujatės rytine kava balkone, ar tiesiog lepinatės šiltais saulės spinduliais, tinkamai pasirinktos lauko kėdės gali sukurti jaukią, stilingą ir komfortišką aplinką.

Lauko kėdės internetu – greitas ir patogus būdas apsipirkti

Ieškote kokybiškų, praktiškų ir stilingų lauko kėdžių? Apsilankykite NMF HOME internetinėje parduotuvėje www.nmfhome.lt – čia atrasite itin didelę ir nuolat atnaujinamą įvairių dydžių, dizainų, formų ir kt. lauko kėdžių įvairovę, kurioje kiekvienas galės išsirinkti individualius poreikius atitinkantį gaminį. Užtikriname patogų prekių pristatymą visoje Lietuvoje.

NMF HOME gaminiai – mūsų pačių Lietuvoje pagamintos, naujausias mados tendencijas atitinkančios lauko kėdės, lovos, patalynė, čiužiniai ir kitos namų interjero detalės už patrauklią kainą!