Filtras

Rekomenduojama
Kaina
Produkto dydžiai
Spalva
Savybės
Išmatavimai
Filter
Valyti filtrus
PS surenkama pakelta lysvė | Antracito PS surenkama pakelta lysvė | Antracito

PS surenkama pakelta lysvė | Antracito

Kaina 47,00 € Bazinė kaina 52,00 € −10%

Yra sandėlyje

−10%
Pakeltos lysvės

Pakeltos lysvės – praktiški bei funkcionalūs sodo aksesuarai

Pakeltos lysvės – tai sodo aksesuarai, suteikiantys daug naudingų privalumų sodininkams. Pakeltos lysvės palengvina sodinimo bei augalų priežiūros procesus, kadangi sumažina būtinybę lenktis, mažina piktžolių augimą, nes dirvožemio paviršius mažiau yra prieinamas piktžolėms ir jų sėkloms, suteikia sodui ar kiemui tvarkingą, išskirtinę išvaizdą ir dar daugiau. Dėl šios priežasties pakeltos lysvės – praktiškas pasirinkimas tiek sodininkams mėgėjams, tiek profesionalams.

NMF HOME asortimente – kokybiškos pakeltos lysvės braškėms ir ne tik

NMF HOME savo klientams siūlo mūsų pačių Lietuvoje pagamintas pakeltas lysves braškėms bei kitiems augalams, kuriose funkcionalumas dera su estetika. Mūsų pakeltos lysvės kruopščiai suprojektuotos taip, kad atitiktų sodininkų, siekiančių efektyvumo, patogumo ir estetinio patrauklumo savo lauko erdvėse, poreikius. Nesvarbu, ar esate miesto sodininkas, turintis ribotą erdvę, ar patyręs sodininkas, siekiantis išplėsti auginamo derliaus plotą, NMF HOME pakeltos sodo lysvės gali tapti puikiu pasirinkimu Jums. Mūsų pakeltos lysvės braškėms bei kitiems augalams yra pagamintos iš aukštos kokybės, patvarių medžiagų, užtikrinančių gaminių ilgaamžiškumą ir atsparumą drėgmei bei UV spinduliams. Pakeltos lysvės yra nesudėtingai surenkamos, jas lengva valyti.

Pakeltos lysvės – kiekvieno poreikiams

Apžvelkite NMF HOME pakeltų lysvių kategoriją ir atraskite tobulą pakeltą lysvę, atitinkančią Jūsų poreikius. Nesvarbu, ar norite sukurti derlingą daržą, ar tiesiog mėgautis terapine sodininkystės nauda, mūsų pakeltos lysvės – tai universalus ir praktiškas sodininkystės sprendimas. Pagerinkite savo sodininkystės galimybes su NMF HOME jau šiandien ir pasidžiaukite savo darbo rezultatais.

NMF HOME gaminiai – mūsų pačių Lietuvoje pagamintos, naujausias mados tendencijas atitinkančios pakeltos lysvės, čiužiniaibaldai ir kitos namų interjero detalės už patrauklią kainą!