Filtras

Kaina
Aukštis
Plotis
Rėmėlio medžiagiškumas
Veidrodžio forma
Savybės
Kilmė
Filter
Valyti filtrus
Veidrodis Classic Silver 17 | Sidabrinis Veidrodis Classic Silver 17 | Sidabrinis

Veidrodis Classic Silver 17 | Sidabrinis

5
Kaina 66,00 €

Yra sandėlyje

Veidrodis Lija 2| Sidabrinis Veidrodis Lija 2| Sidabrinis

Veidrodis Lija 2| Sidabrinis

Kaina 37,00 €

Yra sandėlyje

Pastatomi veidrodžiai

Pastatomi veidrodžiai – unikalus interjero akcentas

Pastatomi veidrodžiai – tai, kaip sako jų pavadinimas, veidrodžiai, kuriuos galima lengvai transportuoti bei pastatyti norimoje vietoje. Pastatomas veidrodis paprastai turi rėmą arba atraminę konstrukciją, leidžiančią veidrodžiui stovėti vertikaliai. Tokie veidrodžiai dažnai būna didesni, nei pakabinami veidrodžiai, ir gali tapti unikaliu bet kokios erdvės akcentu.

Pastatomas veidrodis – universali ir praktiška interjero detalė

Pastatomi veidrodžiai yra universalus ir praktiškas bet kokio kambario interjero elementas. Juos galima naudoti miegamuosiuose, drabužinėse, vonios kambariuose ar bet kurioje kitoje vietoje, kur norima atspindžio visu ūgiu. Be to, šie veidrodžiai taip pat populiarūs mažmeninėje prekyboje ir mados srityje, kur jie naudojami drabužių matavimosi kabinose ir prekybos vitrinose. Vienas pagrindinių pastatomų veidrodžių privalumų – galimybė sukurti didesnės erdvės ir šviesos įspūdį patalpoje. Nesvarbu, ar naudojami praktiniais tikslais, ar tiesiog kaip dekoratyvinis elementas, pastatomi veidrodžiai yra laikui nepavaldus ir universalus bet kokio stiliaus erdvės akcentas.

NMF HOME pastatomi veidrodžiai internetu: kodėl verta juos įsigyti?

NMF HOME pastatomi veidrodžiai – mūsų pačių Lietuvoje pagaminti, aukštos kokybės gaminiai. Mūsų pastatomi veidrodžiai yra unikalaus, minimalistinio skandinaviško dizaino, todėl yra lengvai priderinami prie bet kokio stiliaus namų interjero. Stiklai prie veidrodžių rėmų yra klijuojami klijais ir papildomai apsaugomi nuo iškritimo metalinėmis kabėmis: taip išgaunama tvirta ir saugi gaminių konstrukcija. Veidrodžių profiliai yra atsparūs drėgmei, korozijai ir natūraliems temperatūriniams pokyčiams, todėl mūsų gaminiai yra ilgaamžiai ir tarnaujantys ilgą laiką.

NMF HOME gaminiai – mūsų pačių Lietuvoje pagaminti, naujausias mados tendencijas atitinkantys pastatomi veidrodžiai, lovos, baldai, čiužiniai ir kitos namų interjero detalės už patrauklią kainą!