Pledas Cuban Sand
Pledas Cuban Sand
Pledas Cuban Sand
Pledas Cuban Sand
Pledas Cuban Sand
Pledas Cuban Sand
Pledas Cuban Sand
Pledas Cuban Sand

Pledas Cuban Sand

99,00 €
Išmatavimai
130 x 190 cm
  • 130 x 190 cm
pristatymo laikas: Pristatymas per 2-5 darbo dienas
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com
Produkto aprašymas

Pledų kolekcija, užtikrinanti aukščiausios kokybės natūralią sudėtį – pagaminta iš Naujosios Zelandijos ir Merino vilnos, suteiks Jūsų namams jaukumo ir laimės jausmą.

Pagaminta LIETUVOJE!

Informacija

Produkto dydžiai
130x90 cm
Medžiagiškumas
70% Naujosios Zelandijos Vilna, 30% Merino vilna
Spalva
Ruda
Savybės
Pralaidu orui, Ir žiemai ir vasarai, Palaiko temperatūra, Minkšta, Lengva, Natūralu
Kilmė
Pagaminta Lietuvoje
Garantija
2 metų garantija
Rodyti daugiau

Papildoma informacija

  • Natūralu
  • Palaiko temperatūrą
  • Pralaidu orui
  • Ir žiemai, ir vasarai
  • Lengva
  • Minkšta
  • Prabangu
  • Pagaminta LIETUVOJE!
Merino vilna
Merino vilna yra viena iš populiariausių vilnų rūšių pasaulyje. Ši vilnos rūšis savo pavadinimą gavo iš merino avies, kuri garsėja savo aukščiausios kokybės vilna. Šios vilnos ... pluoštai yra plonesni ir minkštesni nei daugumos kitų avies vilnų, todėl pats audinys yra tolygus, minkštas, puikiai sugeria drėgmę, yra pralaidus orui ir ypač tvarus. Ją lengva plauti ir prižiūrėti, nes vilna yra atspari dulkių kaupimuisi ir nepraryja kvapų. 
Rodyti daugiau
Puiki dovana
Puiki dovanų idėja gali pakeisti visą progą. Kai puiki dovana sutinkama su šypsena, širdimi, ir ašaromis dėkingumo, ji virsta ne tik objektu, bet ir prisiminimu. Tai gali būti maža ... detalė, sukurianti dideles emocijas, arba didelis gestas, kuris išreiškia meilę ir pagarbą. Svarbiausia tai, kad puiki dovana ne tik šventės dieną žada džiaugsmą, bet ir ilgalaikį prisiminimą, kuris įstrigs širdyse amžinai.
Rodyti daugiau
Interjero detalė
Interjero detalės yra kaip smulkmenos, kurios suteikia kambariui gyvybės ir asmenybės spalvas. Jos yra kaip magiški akcentai, kurie transformuoja paprastą erdvę į jaukią oazę. Tai ... gali būti mažas paveikslėlis ant sienos, įdomus vazonas su gėlėmis, švelnūs užuolaidų spalvos pasirinkimai arba netgi šiltai švytintis šviestuvas kambario kampe. Kiekviena detalė turi savo istoriją ir prasmingumą, prisidedantį prie bendro interjero grožio. Interjero detalės - tarsi tylūs pasakojimai, kurie suteikia jūsų kambariui individualumą ir šilumą.
Rodyti daugiau
Dizainas pagal Vilnozauras
Kaip ir matyti iš pavadinimo Vilnozauras, tai tikras dinozauras tekstilės pramonėje, perkeltine ir tiesiogine prasme! Sujungdami ilgametes lietuviškos tekstilės tradicijas ir ... patirtį tekstilės versle Vilnozauras išsikelia didelius tikslus planetai ir savo klientams. Naudojame ekologiškas medžiagas, skiriame labai didelį dėmesį kokybei ir novatoriškam dizainui. Kartu su Vilnozauru pamiršite, kas yra šaltis!  
Rodyti daugiau

Atsiliepimai

5 Žvaigždutės
0
4 Žvaigždutės
0
3 Žvaigždutės
0
2 Žvaigždutės
0
1 Žvaigždutės
0

Vidutinis įvertinimas

0

0 Komentarai

Palikite atsiliepimą

Būkite pirmieji palikę atsiliepimą!

Palikite atsiliepimą

Pledas Cuban Sand

  • 5.0
Maksimaliai trys nuotraukos