- −10%
- Greitas pristatymas
Pledas Free Stone
Audinio tipas: Šenilas (chenille). Sudėtis: 46% akrilo, 35% medvilnės, 19% poliesterio.
Spalvos ir dizaino aprašymas:
- Šaltai pilki ir pieno baltumo siūlai sudaro raštą, imituojanti prancūziškos eglutės piešino parketą. Pledo dydis 180x240 cm. Trumposios pledo kraštinės apsiūtos, o ilgosios, 240 cm ilgio, yra su 2 cm ilgio kutais.
- Šenilas yra žakardo tipo audinys, kurio gamybai naudojami stori, pūkuoti ir purūs, pintos struktūros šeniliniai siūlai. Šenilo audinys yra minkštas ir elastingas, bet tvirtas, nesipumpuruoja ir nekeičia savo išvaizdos po skalbimo. Gaminiai iš šenilo yra ilgaamžiai ir atsparūs nusidėvėjimui.
- Šenilo pledai puikiai tinka naudojimui namuose bei lauke - terasoje arba miško piknike. Pledu galima užsikloti besiilsint, galima užkloti lovą arba naudoti kaip sofos ar fotelio užklotą.
Pledo priežiūra:
- Neplaukite pledo su kitais skalbiniais
- Neperkraukite skalbimo mašinos
- Skalbti 30°C temperatūroje
- Galimas sausas valymas
- Džiovinti natūraliai arba džiovyklėje žemoje temperatūroje
- Lyginimas žemoje temperatūroje
* Atkreipkite dėmesį, kad tikrosios spalvos gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.
Informacija
Papildoma informacija
-
Greitas pristatymas
-
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
-
Garina drėgmę
-
Minkšta
-
Skalbiamas 30°
-
Interjero detalė
NMF jūsų namuose
Ką kalba klientai apie NMF Home
Vi
(5/5)
Jau trečią kartą perku Comco pagalves. Patinka kokybė, o kaina - džiugina.
Sandra
(5/5)
Antklodė nuostabi, pristatymas greitas. Rekomenduoju.
Lina
(5/5)
Tai jau antra antklodė iš jūsų parduotuvės. Juk jei nebūtų patikusi pirmoji, nebūčiau sugrįžus, tiesa? Labai viskas patinka, pirmoji antklodė buvo kitokia, bet irgi labai super, šilta. Vyras vis skųsdavosi , kad šalta, tai dabar nė žodelio??☺️ tikrai labai faina produkcija, pristatymas sklandus, patiko, kad yra saugojimo maišas. Ačiū?
Deimantė
(5/5)
Super! Pirkau antrą!
JURGITA
(5/5)
Pagalvės man iškarto labai patiko jų dydis išvaizda ir tikrai kokybiškumas, po pirmos nakties išmiegojimo ant šių pagalvių jaučiuosi puikiai,rekomenduoju pirkti šias pagalves❤️❤️❤️
Irma
(5/5)
Ši anklodė buvo skirta sūnui, kuris yra alergiškas, paklausiau kaip miegelis su nauja antklode ir pagalve. Sakė, sapneliai buvo gražūs. Atsakymas kalba pats už save. :)
Irma
(5/5)
Esu nepaprastai laiminga įsigyjusi šias antklodes, už labai gerą kainą nepriekaištinga kokybė, o jau įpakavimas, tikrai nustębino. Miegas buvo puikus,džiaugiuosi, kad pasirinkau Jus, tikrai neprašoviau. Ačiū.
Neringa
(5/5)
Labai kokybiška antklodė, begalo minkšta, puri bei lengva. Pasiūta kokybiškai ir tvirtai. Labai malonus aptarnavimas, didžiausia padėka Kristinai:).
Vida
(5/5)
Anklodė labai puri, lengva, maloni miegui. Labai rekomenduojame. Puiki kokybė 10 balų❤️
Eglė
(5/5)
Lengva, bet labai šilta antklodė, išsimiegota pasakiškai. Pristatymas greitas, viskas puiku.
Vytautas
(5/5)
Puikios pagalves, 70×70 ir 50×70 papildo viena kitą, rekomenduoju isigiti abu dydžius.
Dalia
(5/5)
Pagalvės tikrai tobulos. Visiškai atitiko mūsų šeimos poreikius. Ačiū:)
Atsiliepimai
Vidutinis įvertinimas
0
0 Komentarai
0 % Pirkėjų rekomenduoja!
Būkite pirmieji palikę atsiliepimą!
Palikite atsiliepimą
Pledas Free Stone | Šaltai pilka