Filtras

Kaina
Spalva
Plotis
Ilgis
Bendras aukštis
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Sėdimosios dalies aukštis
Kojos
Medžiagiškumas
Filter
Valyti filtrus
Pusbario kėdė MERCURY COUNTER STOOL Pusbario kėdė MERCURY COUNTER STOOL

Pusbario kėdė MERCURY COUNTER STOOL

5
Kaina 124,00 €

Yra sandėlyje

Pusbario kėdės

Pusbario kėdė: kodėl svarbu pasirinkti tinkamą?

Ar kada nors pagalvojote, kaip pusbario kėdė gali paįvairinti Jūsų erdvę? Visai nesvarbu, ar tai būtų jauki virtuvė, ar šurmuliuojantis komercinis baras: pusbario kėdės – tai daugiau nei sėdimosios vietos: tai kartu ir stilingas bei funkcionalus interjero elementas. Pusbario kėdės būna įvairių dizainų, kurių kiekvienas yra unikalus. Skandinaviško dizaino medinės pusbario kėdės, modernios pusbario kėdės, jaukios, minkštos pusbario kėdės: daugybė sėdimųjų baldų egzistuoja tam, kad kiekvienas atrastų sau labiausiai patinkantį stilių.

Medinės pusbario kėdės, suteikiančios interjerui nesenstančio žavesio

Medinės pusbario kėdės – nesenstanti klasika, puikiai deranti tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus stiliaus interjero. Be to, šios stilingos pusbario kėdės yra praktiškas bei ilgaamžis pasirinkimas. NMF HOME asortimente Jūsų laukia baro kėdė Agave ir daugybė kitų kėdžių, puikiai tinkančių bet kokioms erdvėms. 

Reguliuojamo aukščio pusbario kėdės, pritaikytos visiems vartotojams

Reguliuojamo aukščio pusbario kėdės – itin praktiškas pasirinkimas, kadangi reguliuojamas jų aukštis suteikia galimybę pritaikyti baldą visiems naudotojams. NMF HOME savo klientams siūlo baro kėdę Stor ir kitas pusbario kėdes, kurių aukštis lengvai ir patogiai reguliuojamas rankenėlėmis. 

Pusbario kėdės internetu: greitas ir patogus būdas apsipirkti

Pirkti pusbario kėdes internetu NMF HOME internetinėje parduotuvėje yra paprasta, greita ir patogu. Išsamūs prekių aprašymai, aukštos kokybės nuotraukos ir mūsų klientų atsiliepimai leis lengvai atrasti gaminius, geriausiai atitinkančius individualius poreikius. Platus įvairių stilių, dydžių, spalvų ir kt. pusbario kėdžių pasirinkimas laukia Jūsų mūsų internetinėje parduotuvėje www.nmfhome.lt. 

NMF HOME gaminiai – mūsų pačių Lietuvoje pagamintos, naujausias mados tendencijas atitinkančios pusbario kėdės, lovos, patalynė, čiužiniai ir kitos namų interjero detalės už patrauklią kainą!