Filtras

Kaina
Filter
Valyti filtrus
Įmontuojama šiukšlių dėžė EKO C5-3SK Įmontuojama šiukšlių dėžė EKO C5-3SK

Įmontuojama šiukšlių dėžė EKO C5-3SK

Kaina 81,00 € Bazinė kaina 179,99 € −55%
−55%
Įmontuojama šiukšlių dėžė EKO C8-4SK Įmontuojama šiukšlių dėžė EKO C8-4SK

Įmontuojama šiukšlių dėžė EKO C8-4SK

Kaina 76,00 € Bazinė kaina 169,99 € −55%
−55%
Įmontuojama šiukšlių dėžė EKO600 Įmontuojama šiukšlių dėžė EKO600

Įmontuojama šiukšlių dėžė EKO600

Kaina 67,00 € Bazinė kaina 149,99 € −55%
−55%
Šiukšlių dėžės

Šiukšlių dėžės – svarbūs namų apyvokos reikmenys

Šiukšlių dėžės yra svarbūs namų apyvokos daiktai, skirti patogiam ir higieniškam atliekų tvarkymui ir šalinimui. Šiukšliadėžės yra skirtos įvairioms atliekoms, įskaitant maisto likučius, pakuotes ir bendrąsias buitines šiukšles, talpinti, todėl padeda palaikyti švarą ir tvarką gyvenamosiose patalpose.

Šiukšlių dėžės rūšiavimui – patogiam atliekų tvarkymui

Šiukšlių dėžės būna įvairių formų ir dydžių, kad atitiktų skirtingus namų ūkio poreikius. Nuo mažų, pedalais valdomų šiukšliadėžių, skirtų virtuvei, iki didesnių šiukšliadėžių, skirtų bendrosioms atliekoms: yra daugybė variantų, tinkančių kiekvienai erdvei. Kai kurios šiukšliadėžės – dvigubos šiukšlių dėžės (šiukšlių dėžės rūšiavimui) – yra su atskirais skyriais antrinėms ir bendrosioms atliekoms, kad būtų galima efektyviai rūšiuoti ir šalinti atliekas. Dauguma šiukšliadėžių pagamintos iš patvarių ir lengvai valomų medžiagų, tokių kaip nerūdijantis plienas ir kt., todėl jos gali atlaikyti kasdienio naudojimo sunkumus ir ilgus metus išlikti geros būklės. 

NMF HOME šiukšlių dėžės – praktiškas ir ilgaamžis atliekų tvarkymo sprendimas

NMF HOME asortimente – mūsų pačių Lietuvoje pagamintos, aukštos kokybės, tvirtos konstrukcijos, iš nerūdijančio plieno pagamintos šiukšlių dėžės. Mūsų šiukšlių dėžės yra lengvai įmontuojamos į spinteles, todėl tai – puikus būdas taupyti vietą namuose. Be to, pagal poreikį, galite rinktis šiukšliadėžes su 3-imis ar 4-iomis talpomis, kad atliekų rūšiavimas būtų dar greitesnis bei patogesnis.

NMF HOME gaminiai – mūsų pačių Lietuvoje pagamintos, naujausias mados tendencijas atitinkančios šiukšlių dėžės, baldai, čiužiniai ir kitos namų interjero detalės už patrauklią kainą!