Filtras

Rekomenduojama
Kaina
Aukštis
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Diametras
Plotis
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Ilgis
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Stalo forma
Rėmo spalva
Stalviršio spalva
Stalviršio medžiagiškumas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Filter
Valyti filtrus
Reguliuojamo Aukščio Rašomasis/Kompiuterio Stalas Su LED Reguliuojamo Aukščio Rašomasis/Kompiuterio Stalas Su LED
Staliukas Kriss Juodas Staliukas Kriss Juodas

Staliukas Kriss Juodas

5
Kaina 140,00 €
Stalai

Stilingi ir praktiški stalai šiuolaikiškam namų interjerui

Stalai – funkcionalus baldas, be kurio neįsivaizduojamas bet kurių namų interjeras. Stalai atlieka ne tik praktinę funkciją, tačiau taip pat ir atkreipia į save dėmesį bet kurio kambario interjere, todėl jų pasirinkimui turėtų būti skiriamas ypatingas dėmesys. 

Kiekvienų namų interjeras – išskirtinis, todėl ir jame esantys visi stiliaus elementai turi skoningai derėti tarpusavyje. Atsižvelgdama į tai NMF HOME kuria bei gamina virtuvinius stalus, valgomojo stalus ir kt. stalus, kurie ne tik puikiai įsilieja į esamą bet kokio stiliaus namų interjerą, tačiau taip pat yra aukštos kokybės, patvarūs bei funkcionalūs. 

Skirtingų dydžių apvalūs stalai ir kiti stalai svetainei

Kiekviena svetainė – savita ir unikali: įvairių dydžių, išplanavimų ir pan., todėl joje svarbu pritaikyti tinkamus stalus. NMF HOME savo klientams siūlo platų skirtingų spalvų, stilių, formų ir kt. spalvų pasirinkimą, todėl kiekvienas gali atrasti labiausiai tinkantį baldą. Mūsų internetinės parduotuvės www.nmfhome.lt asortimente – tiek dideli, tiek mažesni apvalūs stalai ir kiti stalai svetainei, kurie puikiai tilps į mažesnę virtuvę ar valgomąjį. 

Valgomojo stalai ir kiti stalai – unikalios skandinaviškos stilistikos

NMF HOME produkcija gaminama remiantis skandinavišku principu (hygge) – laimė yra mažuose dalykuose. Ne išimtis – ir valgomojo stalai bei kiti stalai. Mūsų kuriami bei gaminami valgomojo stalai, šoniniai staliukaikonsoliniai staliukai ir kavos staliukai – unikalios skandinaviškos stilistikos: modernūs, tačiau kartu ir minimalistiniai, todėl jie tikrai atras vietą daugelyje interjerų.

Virtuviniai stalai – ne tik kokybiški, stilingi, bet ir praktiški

NMF HOME stalai – ne tik kokybiški, stilingi ir lengvai pritaikomi bet kuriame interjere, tačiau taip pat ir ypač praktiški. Mūsų gaminamų virtuvinių stalų ir kitų stalų stalviršių medžiagos naudojamos virtuvių gamyboje, todėl NMF HOME stalai yra atsparūs tiek braižymuisi, tiek karščiui bei drėgmei. Be to, mūsų virtuviniai stalai ir kiti stalai – antistatiški, nekaupiantys dulkių, todėl yra ypač higieniški bei lengvai prižiūrimi. 

NMF HOME – aukštos kokybės lietuviški gaminiai namų jaukumui už patrauklią kainą tiesiai iš gamintojo rankų!