Filtras

Kaina
Spalva
Filter
Valyti filtrus
TV staliukas Paris | Baltas TV staliukas Paris | Baltas

TV staliukas Paris | Baltas

Kaina 550,00 €
TV staliukai

TV staliukai – funkcionalūs ir praktiški baldai bet kokio stiliaus namų erdvėms

TV staliukai – nedideli, tačiau praktiški ir funkcionalūs baldai, padedantys pagerinti svetainės ar kitų erdvių estetiką. Šie baldai – tai daugiau nei tik televizoriaus laikikliai; jie atlieka svarbų vaidmenį formuojant kambario atmosferą ir užtikrina patogumą bei komfortą tiems, kurie naudojasi šia erdve. NMF HOME asortimente – praktiški, stilingi bei funkcionalūs TV staliukai, lengvai atrasiantys vietą bet kokio stiliaus interjere.

TV staliukai – baldai su integruotais daiktų laikymo sprendimais

Modernūs TV staliukai ar TV spintelė yra praktiški daugelio gyvenamųjų kambarių baldai, nes juose galima struktūriškai ir stilingai sudėlioti įvairius daiktus, tokius kaip DVD grotuvai, žaidimų konsolės, garso sistemos bei kt. Be to, šie staliukai dažnai turi ir papildomų daiktų laikymo sprendimų, pavyzdžiui, stalčių ir lentynų, kurie padeda tvarkyti laidus, taip užtikrindami tvarkingą kambario vaizdą.

Modernūs TV staliukai, skandinaviški TV staliukai ir kiti staliukai: kaip pasirinkti?

Renkantis TV staliuką, reikėtų atsižvelgti į televizoriaus dydį ir kambario išplanavimą. Staliuko matmenys turėtų ne tik atitikti televizoriaus, bet ir išlaikyti proporcingumą su kitais kambario baldais, taip sukuriant estetiškai patrauklų kambario vaizdą. Modernūs TV staliukai, skandinaviški TV staliukai ar kiti staliukai turėtų papildyti bendrą kambario interjerą. Nesvarbu, ar formuojate minimalistinį, ar tradiciškesnį interjerą, televizoriaus staliuko dizainas gali iš esmės pakeisti kambario stilių.

NMF HOME TV staliukai – kiekvieno poreikiams

Tinkamai parinktas televizoriaus staliukas ne tik padidina gyvenamosios erdvės funkcionalumą, bet ir atlieka svarbų vaidmenį kuriant vizualinę kambario harmoniją. Mūsų asortimente esantys – TV staliukai yra daugiau nei tik laikymo vieta Jūsų televizoriui – tai esminė jaukių ir stilingų namų kūrimo dalis. Siūlome įvairių stilių, dydžių, formų ir kt. TV staliukus, kad galėtumėte atrasti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius baldus. Apžvelkite mūsų TV staliukų kolekciją ir atraskite tobulą funkcionalumo, stiliaus ir kokybės derinį.

NMF HOME gaminiai – mūsų pačių Lietuvoje pagaminti, naujausias mados tendencijas atitinkantys TV staliukai, baldai, čiužiniai ir kitos namų interjero detalės už patrauklią kainą!