• −10%
Spyruoklinis čiužinys Magija 10
Spyruoklinis čiužinys Magija 10
Spyruoklinis čiužinys Magija 10
Spyruoklinis čiužinys Magija 10
Spyruoklinis čiužinys Magija 10
Spyruoklinis čiužinys Magija 10
Spyruoklinis čiužinys Magija 10
Spyruoklinis čiužinys Magija 10
Spyruoklinis čiužinys Magija 10
Spyruoklinis čiužinys Magija 10
Spyruoklinis čiužinys Magija 10
Spyruoklinis čiužinys Magija 10

Spyruoklinis čiužinys Magija 10

212,00 €
235,00 €
Mažiausia kaina per paskutines 30 dienų: 235,00 €
Išmatavimai
80 x 200 cm
 • 80 x 200 cm
 • 90 x 200 cm
 • 120 x 200 cm
 • 140 x 200 cm
 • 160 x 200 cm
 • 180 x 200 cm
Papildomos paslaugos
pristatymo laikas: Per 2-5 darbo dienas
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Galimas atsiskaitymas pristatymo metu

Produkto aprašymas

„Magija 10“ čiužinys - vidutinio kietumo, su skirtingo kietumo pusėmis, kurio pagrindą sudaro orui laidus kišeninių micro-spyruoklių blokas.

•        Tvirtas bet prisitaikantis pagrindas: 7 zonų micro-spyruoklių bloko tankis yra 500 vnt. spyruoklių/m2, todėl jis puikiai prisitaiko prie kiekvieno žmogaus kūno anatomijos. Didesnis kiekis spyruoklių rekomenduojamas didesnio svorio žmonėms ar ieškantiems kietesnio čiužinio. 

•        Skirtingos čiužinio pusės: prisitaikanti prie kūno linijų sudarytas iš viskoelastiniu putų poliuretanas (memory), kita pusė šiek tiek standesnė - aukštos kokybės profiliuotas HR porolonas.

•        Elastiškumas ir palaikymas: porolonas HR yra elastingos, gerai prisitaiko prie kūno formos ir judesių, suteikdamos pakankamą minkštumą miegant.

•        Judesių izoliacija: HR porolonas ir viskoelastinis užpildas gali sumažinti judesių perdavimą, vienos pusės judesiai mažiau jaučiami kitoje pusėje. Tai gali būti svarbu, jei šalia miegantis labai vartosi.

•        Gera oro cirkuliacija: banguotas poliuretano putų HR paviršius puikiai išgarina drėgmę, užtikrina geresnį oro srautą. Rekomenduojamas tiems, kurie linkę labiau prakaituoti.

•        Ilgaamžiškumas: dėl atsparumo ir atgavimo savybių HR putos ir viskoelastinis užpildas pasižymi ilgaamžiškumu ir atsparumu dėvėjimui.

•        Kokybiškas užvalkalas: užvalkalas pasiūtas iš aukštos kokybės audinio, todėl yra minkštas ir malonus liesti. Užvalkalą galima skalbti.

•        Čiužiniui suteikiama 2 metų kokybės garantija.

•        Pagaminta mūsų pačių - LIETUVOJE!

KAIP VEIKIA 7 ORTOPEDINIŲ – ANATOMINIŲ ZONŲ ČIUŽINYS?

Sunkesnėse kūno vietose (pečių, klubų srityse) čiužinio zonos yra suminkštintos . Jų dėka raumenys geriau atsipalaiduoja ir neužspaudžiami nervai, dėl to sumažėja pečių tirpimas, kaklo skausmai, sąnarių bei kraujotakos sutrikimai. Stuburo srityje kietesnė zona suteikia atramą. Pasiekiamas svarbiausias rezultatas – taisyklinga stuburo padėtis miego metu. Be to atsipalaiduoja mūsų kūnas, ir svarbiausia, tolygiai pasiskirsto svoris, todėl mažiau vartomės naktį, geriau išsimiegame.

7 zonų ortopediniai – anatominiai čiužiniai gali būti naudojami žmonių, kurių ūgis 150-220 cm. Optimalus ortopedinis čiužinys tinka VISIEMS ir labai retai kada žmogus nepataiko į zonas.

Informacija

Produkto dydžiai
80x200 cm, 120x200 cm, 180x200 cm, 160x200 cm, 140x200 cm, 90x200 cm
Aukštis
22 cm
Čiužinio tipas
Spyruoklinis (Multi-pocket)
Čiužinio kietumas
Kietas
Spalva
Balta
Svoris
160x200 - 23 kg, 180x200 - 25 kg, 80x200 - 15 kg, 90x200 - 17 kg, 120x200 - 20 kg, 140x200 - 21 kg
Savybės
7 ergonominės zonos
Kilmė
Pagaminta mūsų pačių - Lietuvoje!
Garantija
2 metų garantija
Rodyti daugiau
Prekės ypatybės
Kišeninės "Pocket" spyruoklės

Šio tipo čiužinių kiekviena iš spyruoklių įvilkta į atskirą maišelį, todėl žmogui verčiantis juda atskirai ir judesiai neperduodami miegančiajam šalia. Be to, medžiaginiai maišeliai apsaugo nuo girgždesio, todėl gulint ant čiužinio negirdėti jokių pašalinių garsų. Kišeninės spyruoklės suteikia tvirtą atramą toms kūno sritims, kuriose juntamas intensyviausias krūvis, ir padeda stuburui išlikti tiesiam visos nakties miego metu. Negana to, kišeninių spyruoklių čiužiniuose lengviau cirkuliuoja oras, tad tai puikus sprendimas gausiau prakaituojantiems žmonėms.

HR Putų poliuretanas

HR putų poliuretanas – tai padidinto elastingumo putų poliuretanas, pagal savo savybes artimiausias lateksui, tik skirtingai nei pastarasis, HR poliuretanas kelis kartus pralaidesnis orui. Dabartinė gamybos technologija užtikrina šaltųjų HR putų patikimumą ir žymiai padidina jo galimybes.

Viskoelastinis putų poliuretanas

Viskoelastinė medžiaga, dar kitaip vadinama viskoelastiniu putų poliuretanu - tai didelio tankio, lėtai įdumbanti ir lėtai atsistatanti, jautri Jūsų kūno temperatūrai viskoelastinė medžiaga (Memory Foam) buvo sukurta, kad sumažintų NASA astronautų kūnams tenkančią apkrovą skrydžio į kosmosą metu. Vėliau ši medžiaga pradėta sėkmingai naudoti medicinos reikmėms ir čiužiniams bei pagalvėms gaminti.

Užvalkalas skalbiamas 30°

Lengvai prižiūrimas čiužinio audinys, skirtas naudoti ištisus metus. Lengvai prižiūrimas, skalbiama įprastine skalbimo mašina 30 laipsnių temperatūroje, taip sukuriant švarią miego aplinką.

Vartomas čiužinys

Šio tipo čiužiniai, kaip ir nurodo jų pavadinimas, skirti naudoti iš abiejų pusių bei pranoksta įprastus čiužinius. Dvipusių čiužinių abi pusės gali būti vienodo arba skirtingo kietumo. Tai reiškia, kad vienas čiužinys gali būti dar geriau pritaikomas ir atitikti ne vieno, o dviejų žmonių poreikius. Tačiau, kita vertus, renkantis dvipusį čiužinį su skirtingo kietumo pusėmis reikėtų paanalizuoti savo poreikius ir pasvarstyti, ar abi čiužinio puses naudosite. Dvipusius čiužinius, kaip ir įprastus, rekomenduojama reguliariai (bent kartą prasidedant naujam metų laikui) vartyti.

Papildoma informacija

 • Pagaminta mūsų pačių - LIETUVOJE
 • Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
 • Rekomenduojame
 • Pralaidu orui
 • Ir žiemai, ir vasarai
 • Antibakterinė
 • Memory
 • Nuimamas čiužinio užvalkalas
 • Skalbiamas 30°
 • Prisitaikantis prie kūno
 • Skirtingos komforto pusės
7 anatominės zonos
Daugelyje NMF HOME čiužinių išprofiliuotos 7 anatominės zonos. Čiužinio pagrindas leidžia tolygiai paskirstyti kūno svorį, kad jūs galėtumėte mėgautis komfortu ir visiškai ... atsipalaiduoti. Skirtingo kietumo zonoms suformuoti naudojamas atitinkamas užpildas. Nustatyta, kad didžiausia apkrova tenka čiužinio vietoms ties pečiais, sėdmenimis ir blauzdomis, todėl šiose zonose čiužinys yra minkštesnis, o zonose ties galva, juosmeniu, šlaunimis bei pėdomis – kietesnis. Toks zonų paskirstymas padeda geriau atpalaiduoti raumenis bei išlaikyti stuburo padėtį taisyklingą.
Rodyti daugiau
HR Putų poliuretanas
HR putų poliuretanas – tai padidinto elastingumo putų poliuretanas, pagal savo savybes artimiausias lateksui, tik skirtingai nei pastarasis, HR poliuretanas kelis kartus ... pralaidesnis orui. Dabartinė gamybos technologija užtikrina šaltųjų HR putų patikimumą ir žymiai padidina jo galimybes.
Rodyti daugiau
Viskoelastinis putų poliuretanas
Viskoelastinė medžiaga, dar kitaip vadinama viskoelastiniu putų poliuretanu - tai didelio tankio, lėtai įdumbanti ir lėtai atsistatanti, jautri Jūsų kūno temperatūrai viskoelastinė ... medžiaga (Memory Foam) buvo sukurta, kad sumažintų NASA astronautų kūnams tenkančią apkrovą skrydžio į kosmosą metu. Vėliau ši medžiaga pradėta sėkmingai naudoti medicinos reikmėms ir čiužiniams bei pagalvėms gaminti.
Rodyti daugiau
Užvalkalas skalbiamas 30°
Lengvai prižiūrimas čiužinio audinys, skirtas naudoti ištisus metus. Lengvai prižiūrimas, skalbiama įprastine skalbimo mašina 30 laipsnių temperatūroje, taip sukuriant švarią miego ... aplinką.
Rodyti daugiau
Vartomas čiužinys
Šio tipo čiužiniai, kaip ir nurodo jų pavadinimas, skirti naudoti iš abiejų pusių bei pranoksta įprastus čiužinius. Dvipusių čiužinių abi pusės gali būti vienodo arba skirtingo ... kietumo. Tai reiškia, kad vienas čiužinys gali būti dar geriau pritaikomas ir atitikti ne vieno, o dviejų žmonių poreikius. Tačiau, kita vertus, renkantis dvipusį čiužinį su skirtingo kietumo pusėmis reikėtų paanalizuoti savo poreikius ir pasvarstyti, ar abi čiužinio puses naudosite. Dvipusius čiužinius, kaip ir įprastus, rekomenduojama reguliariai (bent kartą prasidedant naujam metų laikui) vartyti.
Rodyti daugiau
Kišeninės "Multi Pocket" spyruoklės
Kišeninės Multi Pocket – tai didelis kiekis mažų kišeninių spyruoklių, kurių kiekviena įvelkama į atskirus medžiaginius maišelius ir sudaro elastingą, ergonominį ir tvirtą ... spyruoklinį bloką. Šis spyruoklinis blokas pasižymi beveik dvigubai didesniu spyruoklių kiekiu kvadratiniame metre nei POCKET sistema, todėl tiks didesnio svorio žmonėms ar mėgstantiems kietesnius čiužinius. MULTI POCKET didelis mažų spyruoklių skaičius, patenkantis į spaudimo plotą tolygiai paskirsto viso kūno svorį ir neleidžia per daug nugrimzti į čiužinį. Šis čiužinys yra 7 ergonominių zonų, kurios išlaiko anatomiškai taisyklingą kūno padėtį gulint. Mažų kišeninių spyruoklių blokas MULTI POCKET  turi apie 520 vnt./m² spyruoklių.
Rodyti daugiau
Pagaminta mūsų pačių - Lietuvoje!
Šis produktas pagamintas mūsų pačių - Lietuvoje.  NMF HOME prekės ženklas priklauso „NMF Group“, jungiančiai 15 įmonių ir daugiau nei 2,7 tūkst. darbuotojų. Baldus, čiužinius, ... stalus, veidrodžius bei patalynę gaminame jau beveik 30 metų.  Ši prekė išvažiuoja pas klientus tiesiai iš mūsų gamyklų Šiauliuose,  tad įsigyjate prekes tiesiai iš gamintojo, palankomis gamintojo kainomis.  Klientų patogumui, užtikriname greitą ir nemokamą prekių pristatymą visoje Lietuvoje.
Rodyti daugiau

Atsiliepimai

Palikite atsiliepimą
5 Žvaigždutės
1
4 Žvaigždutės
0
3 Žvaigždutės
0
2 Žvaigždutės
0
1 Žvaigždutės
0

Vidutinis įvertinimas

5

1 Komentarai

Palikite atsiliepimą

1 Komentarai

Rūšiuoti pagal:

(5/5)

2022-02-11

Super čiužinys rekomendoju, mums patiko.
Saugiai įpakuotas. Labai gera kaina, visur buvo gerokai brangesni tokie čiužiniai

Pirkėjas rekomenduoja
 • Ar šis komentaras buvo naudingas

Palikite atsiliepimą

Spyruoklinis čiužinys Magija 10

 • 5.0
Maksimaliai trys nuotraukos