• −10%
Spyruoklinis čiužinys Magija 5
Spyruoklinis čiužinys Magija 5
Spyruoklinis čiužinys Magija 5
Spyruoklinis čiužinys Magija 5
Spyruoklinis čiužinys Magija 5
Spyruoklinis čiužinys Magija 5

Spyruoklinis čiužinys Magija 5

153,00 €
170,00 €
Mažiausia kaina per paskutines 30 dienų: 170,00 €
Išmatavimai
80 x 200 cm
 • 80 x 200 cm
 • 90 x 200 cm
 • 140 x 200 cm
 • 160 x 200 cm
 • 180 x 200 cm
Papildomos paslaugos
pristatymo laikas: Per 2-5 darbo dienos
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Galimas atsiskaitymas pristatymo metu

Produkto aprašymas

Universalus kišeninių spyruoklių čiužinys „Magija 5“.  Čiužinio abi puses dengia standartinis putų poliuretano užpildas, kuris užtikrina komfortą ir gerą oro pralaidumą miego metu.

• Patogumas ir jaukumas: putų poliuretano užpildas suteikia čiužiniui patogumą ir minkštumą.

• Užpildas yra  itin lengvas, padeda išlaikyti taisyklingą stuburo padėtį bei tolygiai paskirstyti kūno svorį.

• Stabili atrama: kišeninių spyruoklių sistema Pocket prisitaiko prie kūno formų, tolygiai paskirsto svorį ir neperduoda šalia miegančio partnerio judesių.

• Praktiškas užvalkalas: lengvai prižiūrimas čiužinio audinys, skirtas naudoti ištisus metus. 

• Komfortas už patrauklią kainą: tai gera pasirinkimo galimybė tiems, kurie vertina kokybišką miegą, bet taip pat nori išlikti biudžeto ribose.

• Čiužinio aukštis 20 cm

• Čiužiniui suteikiama 2 metų kokybės garantija.

• Pagaminta mūsų pačių - LIETUVOJE!

Informacija

Produkto dydžiai
140x200 cm, 90x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 80x200 cm
Aukštis
20 cm
Čiužinio tipas
Spyruoklinis (Pocket)
Čiužinio kietumas
Vidutinis
Spalva
Balta
Svoris
160x200 - 23 kg, 180x200 - 25 kg, 80x200 - 15 kg, 90x200 - 17 kg, 140x200 - 21 kg
Kilmė
Pagaminta mūsų pačių - Lietuvoje!
Garantija
2 metų garantija
Rodyti daugiau
Prekės ypatybės
Kišeninės "Pocket" spyruoklės

Šio tipo čiužinių kiekviena iš spyruoklių įvilkta į atskirą maišelį, todėl žmogui verčiantis juda atskirai ir judesiai neperduodami miegančiajam šalia. Be to, medžiaginiai maišeliai apsaugo nuo girgždesio, todėl gulint ant čiužinio negirdėti jokių pašalinių garsų. Kišeninės spyruoklės suteikia tvirtą atramą toms kūno sritims, kuriose juntamas intensyviausias krūvis, ir padeda stuburui išlikti tiesiam visos nakties miego metu. Negana to, kišeninių spyruoklių čiužiniuose lengviau cirkuliuoja oras, tad tai puikus sprendimas gausiau prakaituojantiems žmonėms.

Abipusis putų poliuretanas

Putų poliuretanas (geriau žinomas tiesiog kaip porolonas) yra itin lengvas, padeda išlaikyti taisyklingą stuburo padėtį bei tolygiai paskirstyti kūno svorį. Tiesa, verta atkreipti dėmesį, kad šie čiužiniai nėra itin pralaidūs orui, todėl siekiant, kad čiužinio savybės kuo ilgiau nepakistų ir kad čiužinys tarnautų kuo ilgiau, patariama čiužinį kuo įmanoma dažniau vartyti.

Užvalkalas skalbiamas 30°

Lengvai prižiūrimas čiužinio audinys, skirtas naudoti ištisus metus. Lengvai prižiūrimas, skalbiama įprastine skalbimo mašina 30 laipsnių temperatūroje, taip sukuriant švarią miego aplinką.

Papildoma informacija

 • Pagaminta mūsų pačių - LIETUVOJE
 • Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
 • Rekomenduojame
 • Nuimamas čiužinio užvalkalas
 • Skalbiamas 30°
Kišeninės "Pocket" spyruoklės
Šio tipo čiužinių kiekviena iš spyruoklių įvilkta į atskirą maišelį, todėl žmogui verčiantis juda atskirai ir judesiai neperduodami miegančiajam šalia. Be to, medžiaginiai ... maišeliai apsaugo nuo girgždesio, todėl gulint ant čiužinio negirdėti jokių pašalinių garsų. Kišeninės spyruoklės suteikia tvirtą atramą toms kūno sritims, kuriose juntamas intensyviausias krūvis, ir padeda stuburui išlikti tiesiam visos nakties miego metu. Negana to, kišeninių spyruoklių čiužiniuose lengviau cirkuliuoja oras, tad tai puikus sprendimas gausiau prakaituojantiems žmonėms.
Rodyti daugiau
Abipusis putų poliuretanas
Putų poliuretanas (geriau žinomas tiesiog kaip porolonas) yra itin lengvas, padeda išlaikyti taisyklingą stuburo padėtį bei tolygiai paskirstyti kūno svorį. Tiesa, verta atkreipti ... dėmesį, kad šie čiužiniai nėra itin pralaidūs orui, todėl siekiant, kad čiužinio savybės kuo ilgiau nepakistų ir kad čiužinys tarnautų kuo ilgiau, patariama čiužinį kuo įmanoma dažniau vartyti.
Rodyti daugiau
Užvalkalas skalbiamas 30°
Lengvai prižiūrimas čiužinio audinys, skirtas naudoti ištisus metus. Lengvai prižiūrimas, skalbiama įprastine skalbimo mašina 30 laipsnių temperatūroje, taip sukuriant švarią miego ... aplinką.
Rodyti daugiau
Vartomas čiužinys
Šio tipo čiužiniai, kaip ir nurodo jų pavadinimas, skirti naudoti iš abiejų pusių bei pranoksta įprastus čiužinius. Dvipusių čiužinių abi pusės gali būti vienodo arba skirtingo ... kietumo. Tai reiškia, kad vienas čiužinys gali būti dar geriau pritaikomas ir atitikti ne vieno, o dviejų žmonių poreikius. Tačiau, kita vertus, renkantis dvipusį čiužinį su skirtingo kietumo pusėmis reikėtų paanalizuoti savo poreikius ir pasvarstyti, ar abi čiužinio puses naudosite. Dvipusius čiužinius, kaip ir įprastus, rekomenduojama reguliariai (bent kartą prasidedant naujam metų laikui) vartyti.
Rodyti daugiau
Pagaminta mūsų pačių - Lietuvoje!
Šis produktas pagamintas mūsų pačių - Lietuvoje.  NMF HOME prekės ženklas priklauso „NMF Group“, jungiančiai 15 įmonių ir daugiau nei 2,7 tūkst. darbuotojų. Baldus, čiužinius, ... stalus, veidrodžius bei patalynę gaminame jau beveik 30 metų.  Ši prekė išvažiuoja pas klientus tiesiai iš mūsų gamyklų Šiauliuose,  tad įsigyjate prekes tiesiai iš gamintojo, palankomis gamintojo kainomis.  Klientų patogumui, užtikriname greitą ir nemokamą prekių pristatymą visoje Lietuvoje.
Rodyti daugiau

Atsiliepimai

Palikite atsiliepimą
5 Žvaigždutės
2
4 Žvaigždutės
0
3 Žvaigždutės
0
2 Žvaigždutės
0
1 Žvaigždutės
0

Vidutinis įvertinimas

5

2 Komentarai

Palikite atsiliepimą

2 Komentarai

Rūšiuoti pagal:

(5/5)

2024-02-07

Man patinka

Pirkėjas rekomenduoja
 • Ar šis komentaras buvo naudingas
(5/5)

2021-11-10

Malonus bendravimas, prekes pristatytos laiku. Rekomenduoju

Pirkėjas rekomenduoja
 • Ar šis komentaras buvo naudingas

Palikite atsiliepimą

Spyruoklinis čiužinys Magija 5

 • 5.0
Maksimaliai trys nuotraukos

Jums taip pat gali patikti