Aktyvūs filtrai

Lovos

NMF HOME – naujausias mados tendencijas atitinkantys aukštos kokybės gaminiai už patrauklią kainą tiesiai iš gamintojo rankų! NMF HOME viengulės ir dvigulės lovos – puikaus dizaino, kokybiškos, labai patogios, pagamintos Lietuvoje, ir, visų svarbiausia, jas įsigysite tiesiai iš gamintojo ypač palankia kaina. Skirtingų dydžių lovos – nuo 120 iki 180 cm pločio – puikiai pritaikytos įvairių poreikių turintiems žmonėms ir skirtingiems kambariams. Lovų gamybai pasirenkamos aukštos kokybės medžiagos, kurios yra atsparios ir ilgai nenudėvimos. Lovų audiniai – ilgai tarnaujantys, lengvai prižiūrimi, labai jaukūs ir švelnūs.

Lovų dizainas

NMF HOME lovos – universalaus skandinaviško minimalistinio dizaino, aiškių, paprastų linijų, stilingos ir elegantiškos. NMF HOME lovas kuria patyrę ir naujausiomis interjero tendencijomis besidomintys dizainai, todėl būsite tikri, kad įsigijote šiuolaikišką gaminį. Beje, kiekvienas baldas kuriamas kruopščiai apgalvojant net ir menkiausias detales Lovų audinių spalvos ir tekstūros – atitinkančios naujausias tendencijas. Jų gama – labai plati. Pirmenybę teikiame natūralioms spalvoms – smėlio, mėlynai, melsvai pilkai, pilkai, juodai ir kt. Naudojame kokybiškus stambių raštų audinius ir velvetus.

Lovos ir lovų komplektai su ypač kokybiškais čiužiniais

Išskirtiniai NMF HOME produktai – lovų komplektai. Vienu metu įsigysite viską, ko reikia komfortiškam miegui: medinį audiniu aptrauktą surenkamą lovos rėmą su pakeliamu mechanizmu, čiužinį bei antčiužinį.

Tiek viengulės, tiek ir dvigulės NMF HOME lovos komplektuojamos su aukštos kokybės 5–7 zonų kišeninių spyruoklių ir klasikinių „Bonell“ spyruoklių čiužiniais, naudojami latekso/memory arba poliuretano antčiužiniai. Čiužiniai puikiai prisitaiko prie kūno formų, o antčiužiniai suteikia papildomo komforto ir higieniškumo. Beje, dvigulės lovos čiužinys sukonstruotas taip, kad miegančio žmogaus judesiai nepersiduotų miegančiajam šalia, todėl garantuojamas ramus ir kokybiškas poilsis. Kai kurios dvigulės ir viengulės lovos parduodamos be galvūgalio. Galvos atramas galima įsigyti atskirai, pasirinkus labiausiai patikusio dizaino variantą.