Šiuolaikiški valgomieji stalai: specialistų įžvalgos, kurias naudinga žinoti
Šiuolaikiški valgomieji stalai: specialistų įžvalgos, kurias naudinga žinoti

Valgomieji stalai – tai tarsi kiekvienos svetainės interjero vizitinė kortelė. Skoningai prie kitų svetainės baldų bei esamų dekoro detalių priderinti šiuolaikiški valgomieji stalai gali sukurti išties unikalų namų stilių. Dėl šios priežasties renkantis valgomojo stalą, būtina atkreipti dėmesį į jo kokybę, išvaizdą, funkcionalumą ir kt. Mūsų specialistai akcentuoja pagrindinius aspektus, padėsiančius išsirinkti nepriekaištingą baldą Jūsų stilingai svetainei. 

Stalai: kokius pasirinkti?

Skirtingų gamintojų bei pardavėjų siūlomi valgomieji stalai – įvairių stilių, formų, dydžių ir kt. Valgomieji stalai turėtų būti pasirenkami atsižvelgiant ne tik į jų kokybę, funkcionalumą bei esamą svetainės stilių, bet taip pat ir į individualius poreikius. Įvardijame keletą stalų tipų, puikiai tinkančių bet kokio dydžio bei stiliaus svetainių erdvėms, kuriuos galite apžvelgti bei įsigyti ir NMF HOME internetinėje parduotuvėje www.nmfhome.lt.

  • Apvalus stalas. Tai – bene populiariausias pasirinkimas svetainėms. Nors rinkoje vyrauja platus įvairių dydžių apvalių stalų pasirinkimas, tačiau šie baldai dažniau pritaikomi tose erdvėse, kuriose nėra itin daug vietos. Apvalūs stalai – puikus sprendimas šeimoms, kuriose yra nedaug asmenų. Modernaus dizaino apvalūs stalai gali tapti bet kokio stiliaus svetainės pagrindiniu interjero akcentu. Be to, apvalūs stalai, pavyzdžiui, mūsų asortimente esantis valgomojo stalas Traversa ir valgomojo stalas Revolve, yra lengvai pritaikomi bet kurioje erdvėje.
  • Kvadrato formos stalas. Šis stalas – daugelio mėgstamas pasirinkimas, kuris ypač populiarus tarp modernaus stiliaus gerbėjų. Šiuolaikiško dizaino kvadrato formos stalas, pavyzdžiui, NMF HOME Lietuvoje pagaminti valgomojo stalai BOND ir DORA, – puikus sprendimas tiems, kurie ieško kažko neįprasto bei leidžiančio savo namuose sukurti individualų ir išties unikalų interjerą. Daugelis kvadrato formos stalų gali būti lengvai išskleidžiami bei pagal poreikį pritaikomi sėdėti didesniam žmonių skaičiui. Kvadrato formos stalas taip pat teigiamai vertinamas dėl savo universalumo: jį galite pastatyti bet kurioje kambario vietoje, pavyzdžiui, bet kuriame esamos erdvės kampe. Tiesa, verta žinoti, kad stilistiškai kvadrato formos stalas netinka pailgoms namų erdvėms.
  • Stačiakampio formos stalas. Šis baldas labai tinka didelėms erdvėms bei tuo atveju, kai prie stalo reikia susodinti didelį žmonių skaičių. Dėl šios priežasties stačiakampio formos stalai dažniausiai pasirenkami dėl savo praktiškumo. Stačiakampio, kaip ir kvadrato, formos stalai gali būti prailginami. Verta paminėti, kad stačiakampio formos stalai gali būti naudojami kaip itin populiarūs ,,švediški“ stalai. Stačiakampio formos stalai, pavyzdžiui mūsų internetinės parduotuvės asortimente esantys valgomojo stalas FLOYD ir valgomojo stalas WALES, yra lengvai pritaikomi tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus interjere. 

Valgomojo stalai ir kėdės: geriausia įsigyti iš vieno gamintojo ar pardavėjo

Valgomojo stalai ir kėdės gali būti įsigyjami kartu arba atskirai. Valgomojo stalai ir kėdės iš skirtingų pardavėjų ar gamintojų dažniausiai įsigyjami todėl, nes siekiama sukurti savitą unikalų erdvės stilių. Tai – sveikintinas sprendimas, tačiau išsirinkti tinkamiausius baldus ne visais atvejais gali pasirodyti itin paprasta. Tad kodėl valgomojo stalus ir kėdes geriausia pirkti iš vieno gamintojo ar pardavėjo? 

Įsigyjant valgomojo stalų ir kėdžių komplektus arba atskirus baldus iš vieno gamintojo ar pardavėjo, išvengiama papildomų rūpesčių. Pavyzdžiui, vienu metu nupirkti baldai jau dera tarpusavyje, tad, įsigijus juos, Jums tereikia valgomojo stalus ir kėdes skoningai suderinti su kitais interjero elementais.   

Naudinga žinoti, kad, įsigydami valgomojo stalus ir kėdes iš vieno baldų gamintojo ar pardavėjo, galite išgirsti vertingų konsultacijų interjero dizaino tema iš specialistų lūpų. Jei nepasitikite savo žiniomis ar tiesiog norite pasikonsultuoti vienu ar kitu interjero stiliaus klausimu, susisiekite su mumis – ilgametę tarptautinę patirtį sukaupusi NMF HOME komanda ne tik atsakys Jums į rūpimus klausimus, tačiau taip pat padės atrasti reikiamus gaminius. 

Valgomojo stalai su prailginimu: priežastys, kodėl juos verta turėti savo namuose

Valgomojo stalai su prailginimu – praktiškas pasirinkimas kiekvieno namuose. Valgomojo stalų su prailginimu universalumas lemia tai, jog šie baldai sparčiai populiarėja bet kokio stiliaus namuose. Trumpai įvardijame keletą svarbiausių priežasčių, kodėl verta įsigyti valgomojo stalą su prailginimu. 

  • Gali tapti puikiu pasirinkimu užklupus netikėtiems svečiams. Aplankius netikėtiems svečiams, neretai susiduriama su vietos trūkumo problema: kur ir kaip susodinti daug žmonių? Išeitis – valgomojo stalas su prailginimu. Šis baldas gali būti greitai ir patogiai išskleidžiamas bei taip praktiškai pritaikytas didesniems pobūviams, jaukiems giminių pasisėdėjimams ir pan.
  • Gali būti universaliai panaudojami. Valgomojo stalus su prailginimu galite patogiai naudoti bet kuriose namų erdvėse: virtuvėje, svetainėje ir kt.
  • Patogūs transportuoti iš vienos namų erdvės į kitą. Kadangi valgomojo stalai su prailginimu patogiai susikleidžia, juos pagal poreikį galima patogiai transportuoti iš vienos vietos į kitą, pavyzdžiui, atvykus daugiau svečių, baldą iš virtuvės galima lengvai pernešti į svetainę ir taip sukurti komfortišką erdvę didesniam žmonių susibūrimui.
  • Pasižymi plačia dizaino įvairove. Skirtingų gamintojų siūlomi valgomojo stalai su prailginimu pasižymi plačia dizaino įvairove, todėl kiekvienas pagal poreikį bei atsižvelgdamas į esamą namų stilių gali išsirinkti sau patraukliausią variantą.
  • Pasižymi dideliu įvairių dydžių pasirinkimu. Šiandieninėje rinkoje vyrauja didelis įvairių dydžių stalų – nuo mažų iki kur kas didesnių – pasirinkimas. Tinkamus valgomojo stalus su prailginimu galite rinktis pagal poreikį ir atsižvelgdami į jų atliekamas funkcijas: ar baldai bus reikalingi tik jaukiems šeimos pietums, ar bus naudojami organizuojant didesnes šventes. 

Skandinaviško stiliaus išskleidžiami valgomojo stalai ir kiti stalai: kuo jie unikalūs? 

Pastaruoju metu sparčiai populiarėjantis baldų pasirinkimas – skandinaviško stiliaus išskleidžiami valgomojo stalai ir kiti stalai. Šio modernaus stiliaus populiarumą namų interjere pirmiausia lėmė jo universalumas: tiek skandinaviško dizaino valgomojo stalai, tiek kiti baldai lengvai pritaikomi prie bet kokio interjero. Tačiau skandinaviško stiliaus baldų pasirinkimas taip pat turi ir kur kas daugiau kitų privalumų. 

Skandinaviško stiliaus valgomojo stalai – švelnių, natūralių ar neutralių spalvų. Skandinaviškas dizainas unikalus tuo, jog pasižymi paprastumu ir minimalizmu, tačiau kartu yra stilingas bei elegantiškas. Kuriant skandinaviško stiliaus baldus, remiamasi principu ,,mažiau yra daugiau“. Dėl šios priežasties skandinaviško dizaino baldai – nepaprastai funkcionalūs, praktiški ir tinkantys bet kurioms namų erdvėms. Skandinaviško stiliaus valgomojo stalai, kaip ir kiti baldai, yra gaminami iš aukštos kokybės medžiagų ir yra patvarūs bei ilgaamžiai, todėl džiugins ne vieną šeimos kartą. Be to, šio dizaino baldai yra palankūs aplinkai.

Valgomojo stalai – bet kurios svetainės ar virtuvės puošmena, todėl jų pasirinkimui reikėtų skirti ypatingą dėmesį. Jei ieškote aukštos kokybės, stilingų, patvarių bei ilgaamžių valgomojo stalų, apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje www.nmfhome.lt. Čia atrasite itin platų bei nuolat atnaujinamą įvairių stilių, spalvų, formų ir kt. unikalaus šiuolaikiško skandinaviško dizaino valgomojo stalų, konsolinių stalų, kavos staliukų bei kt. stalų asortimentą. NMF HOME Lietuvoje pagaminti valgomojo stalai ir kiti baldai – stilingi, funkcionalūs, patvarūs, bei ilgaamžiai.