Filtras

Rekomenduojama
Kaina
Aukštis
Diametras
Ilgis
Plotis
Stalo forma
Stalviršio spalva
Rėmo spalva
Stalviršio medžiagiškumas
Rėmo medžiagiškumas
Savybės
Filter
Valyti filtrus
Valgomojo stalas Zigzag Valgomojo stalas Zigzag

Valgomojo stalas Zigzag

5
Kaina 779,00 €
Valgomasis stalas Argo | Šviesiai ruda Valgomasis stalas Argo | Šviesiai ruda

Valgomasis stalas Argo | Šviesiai ruda

Kaina 1 124,00 €

Yra sandėlyje

Stalas BOND Stalas BOND

Stalas BOND

Kaina 105,00 €

Yra sandėlyje

Valgomojo Stalas PEPPER | Juodas

Valgomojo Stalas PEPPER | Juodas

Kaina 112,00 €

Yra sandėlyje

Valgomojo Stalas ROXBY Juodas Valgomojo Stalas ROXBY Juodas

Valgomojo Stalas ROXBY Juodas

5
Kaina 203,00 €

Yra sandėlyje

Valgomojo stalai

Stalai – funkcionalūs ir praktiški baldai moderniam namų interjerui

Stalai neabejotinai yra vieni svarbiausių baldų bet kokio stiliaus svetainėje. Tačiau valgomojo stalai yra ne tik funkcionalūs ir praktiški baldai: valgomo stalai taip pat padeda formuoti išskirtinį erdvės interjerą, todėl jie turėtų būti pasirenkami atsakingai.

Unikalaus skandinaviško dizaino valgomojo stalai ir kėdės

Kiekviena svetainė – savita ir unikali, o joje esantys baldai beivisi dekoro elementai kartu sukuria harmoniją interjere. Atsižvelgdama į tai, NMF HOME kuria bei gamina aukštos kokybės, praktiškus bei funkcionalius valgomojo baldus – virtuvinius stalus ir kėdes, – kurie yra lengvai pritaikomi bet kokio stiliaus interjere.

Mūsų gaminami virtuviniai stalai ir kėdės išsiskiria unikalia skandinaviška stilistika. NMF HOME internetinės parduotuvės asortimente www.nmfhome.lt esantys valgomojo ir kiti baldai gaminami remiantis skandinavišku principu (hygge) – laimė yra mažuose dalykuose. NMF HOME valgomojo stalai – subtilaus dizaino, todėl juos nesudėtinga priderinti prie kitų baldų ar visos svetainės interjero. 

Valgomojo stalai su prailginimu ir išskleidžiami valgomojo stalai – praktiški baldai

Valgomojo stalai su prailginimu ir išskleidžiami virtuviniai stalai – puikus pasirinkimas žmonėms, vertinantiems praktiškumą. Savo klientams siūlome įsigyti funkcionalius valgomo stalus, kurių ilgį, pagal poreikį, galima reguliuoti. Virtuviniai stalai su prailginimu ir išskleidžiami valgomojo stalai labai pasitarnauja atvykus netikėtiems svečiams: stalus galite patogiai išskleisti ir taip sukurti papildomos vietos sėdėjimui.

Aukštos kokybės valgomo stalai internetu – greitas ir patogus būdas apsipirkti

Taupantiems laiką, valgomojo stalai internetu – greitas ir patogus būdas atrasti reikiamus baldus bei apsipirkti. Apvalūs valgomo stalai, išskleidžiami virtuviniai stalai – tai tik maža dalis mūsų asortimente esančių stalų. NMF HOME internetinėje parduotuvėje www.nmfhome.lt atrasite platų bei nuolat atnaujinamą įvairių stilių, spalvų, medžiagų ir kt. valgomo stalų pasirinkimą, atitinkantį kiekvieno poreikius. Klientų patogumui, stalus, jei juos turime sandėlyje, pagaminame ir pristatome per 2–5 dienas, o jei reikia pagaminti – per 2–3 savaites.

NMF HOME – aukštos kokybės lietuviški gaminiai namų jaukumui už patrauklią kainą tiesiai iš gamintojo rankų!