Filtras

Kaina
Spalva
Savybės
Filter
Valyti filtrus
Kėdžių pagalvėlės

Kėdžių pagalvėlės – universali namų interjero detalė

Namų dekoro srityje kėdžių pagalvėlės atlieka tiek praktinę, tiek estetinę funkciją, todėl jos yra nepakeičiami aksesuarai, padedantys užtikrinti sėdimųjų vietų patogumą ir patrauklumą. Nesvarbu, ar šios pagalvėlės dedamos ant valgomojo kėdžių, biuro kėdžių, ar lauko kėdžių, jos suteikia daugiau komforto sėdint. NMF HOME asortimente – įvairių spalvų, stilių bei kt. pagalvėlės ant kėdžių, kurias lengva priderinti prie bet kokio stiliaus namų interjero.

Pagalvėlės ant kėdžių: praktinės ir estetinės funkcijos

Praktiniu požiūriu kėdžių pagalvėlės suteikia atramą stuburui bei padeda sumažinti dubens, apatinės nugaros dalies ir šlaunų spaudimą, o tai ypač naudinga ilgai sėdint. Estetiniu požiūriu pagalvėlės suteikia puikią galimybę atnaujinti kambario interjerą be didelių investicijų. Įvairių spalvų, raštų ir tekstūrų kėdžių pagalvėlės gali papildyti bet kokį interjero stilių – nuo šiuolaikiško modernaus iki minimalistinio skandinaviško.

Pagalvėlės: kaip pasirinkti tinkamas?

Siekiant užtikrinti patogumą bei stilių, renkantis kėdžių pagalvėles, pirmiausia reikėtų išmatuoti lauko kėdes ar kitus sėdimuosius baldus, kad įsitikintumėte, jog pagalvėlės puikiai tinka. Per maža pagalvėlė nesuteiks tinkamo komforto, o per didelė gali atrodyti nepatogiai ir lemti netaisyklingą sėdėjimo pozą. Medžiagas rinkitės pagal tai, kur pagalvėlė bus naudojama. Rinkitės iš praktiškų medžiagų pasiūtas kėdžių pagalvėlės, kad jas būtų lengva prižiūrėti. Kad pagalvėlės nenuslystų nuo kėdės ir būtų užtikrintas nuolatinis komfortas, rinkitės pagalvėles, kurias būtų galima lengvai pritvirtinti prie baldo, pavyzdžiui, surišamas raišteliais.

NMF HOME kėdžių pagalvėlės internetu – kiekvieno poreikiams

Jei ieškote funkcionalių, stilingų ir praktiškų kėdžių pagalvėlių, kviečiame apsilankyti NMF HOME internetinėje parduotuvėje www.nmfhome.lt, kurioje atrasite platų bei nuolat atnaujinamą pagalvėlių pasirinkimą. Apžvelkite mūsų pačių Lietuvoje pagamintų pagalvėlių asortimentą ir atraskite labiausiai tinkantį variantą, kuriame funkcionalumas derės su stiliumi.

NMF HOME gaminiai – mūsų pačių Lietuvoje pagamintos, naujausias mados tendencijas atitinkančios kėdžių pagalvėlės, baldai, čiužiniai ir kitos namų interjero detalės už patrauklią kainą!