Filtras

Kaina
Produkto dydžiai
Spalva
Savybės
Filter
Valyti filtrus
Didelis Sieninis Laikrodis Didelis Sieninis Laikrodis

Didelis Sieninis Laikrodis

Kaina 48,00 €

Yra sandėlyje

Medinis Sieninis Laikrodis Medinis Sieninis Laikrodis

Medinis Sieninis Laikrodis

Kaina 30,00 €

Yra sandėlyje

Apvalus Medinis Laikrodis Apvalus Medinis Laikrodis

Apvalus Medinis Laikrodis

Kaina 24,00 €

Yra sandėlyje

Tamsus Medinis Apvalus Laikrodis (Linas) Tamsus Medinis Apvalus Laikrodis (Linas)

Tamsus Medinis Apvalus Laikrodis (Linas)

Kaina 48,00 €

Yra sandėlyje

Laikrodis - Vinilinė Plokštelė Laikrodis - Vinilinė Plokštelė

Laikrodis - Vinilinė Plokštelė

Kaina 36,00 €

Yra sandėlyje

Unikalus Medinis Sieninis Laikrodis Unikalus Medinis Sieninis Laikrodis

Unikalus Medinis Sieninis Laikrodis

Kaina 30,00 €

Yra sandėlyje

Laikrodžiai

Sieniniai laikrodžiai ne tik praktiška, bet ir stilinga namų interjero detalė

Laikrodžiai yra svarbi kasdienio gyvenimo dalis, padedanti mums laikytis grafiko ir efektyviai valdyti laiką. Tačiau, be atliekamos praktinės funkcijos, laikrodžiai daugelio namuose taip pat yra tapę stilingu interjero akcentu. Nesvarbu, ar Jums labiau patinka minimalistinis dizainas, ar drąsus interjero elementas, įvairių dydžių bei dizainų sieniniai laikrodžiai sukurti tam, kad papildytų bet kokio stiliaus aplinką.

NMF HOME pakabinami laikrodžiai – unikalūs, rankų darbo gaminiai

Pakabinami laikrodžiai, kurie, kaip sako pavadinimas, gali būti pakabinti ant lubų arba pritvirtinti prie sienos, bet kuriai erdvei suteikia unikalų akcentą. NMF HOME savo klientams siūlo lietuviško prekinio ženklo „Promi design“ ir kitų gamintojų išskirtinio dizaino, rankų darbo, iš medienos pagamintus laikrodžius, kurių nerasite jokioje kitoje parduotuvėje. Šie pakabinami laikrodžiai ant sienos taip pat išsiskiria tuo, jog jų mechanizmai, kurie yra įdėti į medį iš galo, yra tylūs ir nekeliantys erzinančio tiksėjimo garso. Medinis sieninis laikrodis, didelis medinis sieninis laikrodis ir kiti mūsų asortimente esantys laikrodžiai yra minimalistinio dizaino, todėl yra lengvai pritaikomi prie bet kokio stiliaus erdvės interjero. Laikrodžiams suteikiama 2 metų garantija.

Laikrodžiai internetu – greitas ir patogus būdas atrasti reikiamus gaminius

Laikrodžiai internetu – greitas ir patogus būdas apsipirkti. NMF HOME internetinėje parduotuvėje galite atrasti didelį įvairių dydžių, spalvų bei dizainų laikrodžių pasirinkimą. Apsilankykite NMF HOME internetinėje parduotuvėje www.nmfhome.lt ir atraskite laikrodį, kuris taps išskirtiniu Jūsų namų interjero elementu.

NMF HOME gaminiai – mūsų pačių Lietuvoje pagaminti, naujausias mados tendencijas atitinkantys baldai, čiužiniai, patalynė ir kitos namų interjero detalės už patrauklią kainą!