Filtras

Rekomenduojama
Kaina
Kategorijos
Medžiagiškumas
Spalva
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Aukštis
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Kilmė
Diametras
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Medžiaga
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Laidas
Filter
Valyti filtrus
Pakabinamas šviestuvas Frosta juodas (Premium) | sviestuvai | NMF Home Pakabinamas šviestuvas Frosta juodas (Premium) | sviestuvai | NMF Home

Pakabinamas šviestuvas Frosta juodas (Premium)

Kaina 7,70 € Bazinė kaina 11,00 € −30%

Yra sandėlyje

−30%
Šviestuvai

NMF HOME šviestuvai – tai kokybė, rinktinės medžiagos, universalumas, unikalus, kruopščiai apgalvotas dizainas ir subtilumas. Kiekvienas šviestuvas pagamintas Lietuvoje, tačiau nemažai jų pelnė pripažinimą tarptautinėse baldų ir dizaino parodose. Šviestuvus įsigysite tiesiogiai iš gamintojo patraukliomis kainomis.

Šviestuvų kolekcijos

Turime ir tos pačios stilistikos skirtingų tipų šviestuvų, kad apšvietimą kurti būtų dar paprasčiau ir viskas interjere tobulai derėtų. Taigi, mūsų kolekcijose dominuoja:

Šviestuvai iš kokybiškų, tvarių medžiagų

Daug dėmesio skiriama žaliavų saugumui. Be to, mums labai svarbu, kad medžiagos, iš kurių gaminami šviestuvai, būtų tvarios ir perdirbamos. Šviestuvų gamyboje neretai derinamos skirtingos medžiagos, pavyzdžiui, mediena ir plastikas.

Šviestuvų dizainas

Kiekvienas šviestuvas – kruopščiai apgalvoto dizaino. Kai kuriuos iš šviestuvų kūrė naujų idėjų nestokojantys švedų dizaineriai. Nemažai NMF HOME šviestuvų yra įkvėpti gamtos.

NMF HOME šviestuvai lengvai priderinami moderniame, klasikiniame, skandinaviškame ir kituose interjeruose.

Unikalumo šviestuvams suteikia įdomios detalės, pavyzdžiui, spalvingi tekstiliniai laidai, gaubtai, primenantys popierinius karpinius, ar reljefiniai ornamentai.