Filtras

Rekomenduojama
Kaina
Aukštis
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Diametras
Ilgis
Plotis
Stalo forma
Stalviršio spalva
Rėmo spalva
Stalviršio medžiagiškumas
Rėmo medžiagiškumas
Savybės
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Filter
Valyti filtrus
Staliukas Kriss Juodas | soniniai-staliukai | NMF Home Staliukas Kriss Juodas | soniniai-staliukai | NMF Home

Staliukas Kriss Juodas

5
Kaina 140,00 €
Šoninis staliukas prie sofos Siluet | soniniai-staliukai | NMF Home Šoninis staliukas prie sofos Siluet | soniniai-staliukai | NMF Home

Šoninis staliukas prie sofos Siluet

5
Kaina 120,00 €

Yra sandėlyje

Šoniniai staliukai

Šoniniai staliukai – stilingas ir praktiškas namų interjero elementas

Šoniniai staliukai – viena stilingiausių bei praktiškiausių namų interjero detalių. Ant šoninių staliukų, esant poreikiui, galima patogiai pasidėti bet kokius daiktus: žurnalus, laikraščius, užkandžius, gėrimus ir kt. Be to, ant šoninių staliukų taip pat galima sudėti įvairias gėlių kompozicijas ar kitas dekoracijas, kurios papildo namų interjerą. Šoniniai staliukai neretai statomi labiausiai pastebimose namų vietose, todėl šių baldų pasirinkimui reikėtų skirti ypatingą dėmesį.

Šoniniai ir kavos staliukai – lengvai pritaikomi prie bet kokio interjero

Kiekvienų namų interjero stilius – savitas ir išskirtinis, todėl baldai bei kiti įvairūs elementai turėtų būti skoningai suderinti tarpusavyje. Atsižvelgdami į tai, kuriame bei gaminame šoninius ir kavos staliukus, kad kiekvienas iš Jūsų galėtų atrasti tai, ko reikia. 

NMF HOME Lietuvoje pagaminti kavos staliukai ir kiti baldai – lengvai pritaikomi prie bet kokio stiliaus namų interjero.

Šoniniai ir naktiniai staliukai – puikus pasirinkimas tiems, kas vertina praktiškumą

Šoniniai ir naktiniai staliukai – puikus sprendimas žmonėms, kurie ieško ne tik stilingų, bet ir funkcionalių baldų. NMF HOME aukštas šoninis staliukas Hygge, staliukas prie sofos Silence ir kiti staliukai yra labai kompaktiški, patogūs naudoti bei lengvai transportuojami. Be to, šoniniai staliukai daugelio pasirenkami dėl savo universalumo: šiuos baldus galima statyti miegamuosiuose, koridoriuose ar bet kuriose kitose namų erdvėse.

NMF HOME asortimente – mūsų pačių pagaminti aukštos kokybės, įvairių dydžių, formų, dizainų žurnaliniai staliukai ir kiti stalai. Pagal poreikį galite rinktis ir įvairius stalviršius: taip baldą lengvai priderinsite prie kitų interjero detalių.

Šoniniai ir svetainės staliukai internetu – greitas ir patogus būdas apsipirkti

Taupantiems laiką, šoniniai ir svetainės staliukai internetu – greitas ir patogus būdas atrasti reikiamus gaminius. NMF HOME internetinėje parduotuvėje www.nmfhome.lt – platus įvairių dydžių, formų, spalvų skandinaviško dizaino šoninių ir kitų stalų pasirinkimas, kuriame kiekvienas lengvai atras reikiamą gaminį.

NMF HOME gaminiai – Lietuvoje pagaminti mūsų pačių naujausias mados tendencijas atitinkantys baldai, šviestuvai ir kitos interjero detalės už patrauklią kainą!