Filtras

Filters
Filtras

Rezultatų nerasta

Deja, šiuo metu nėra jokių produktų. Išbandykite keletą žemiau pateiktų pasiūlymų arba grįžkite į pagrindinį puslapį.

GRIŽTI Į PAGRINDINĮ
Antčiužiniai

Kokybiški antčiužiniai – apsaugo čiužinį bei užtikrina komfortą miego metu

Antčiužiniai – tai ploni ir lengvi čiužinukai, dedami ant įprasto miegamojo lovos čiužinio. Kokybiški antčiužiniai miego metu suteikia komforto pojūtį, taip pat čiužinio apsaugą bei prailgina čiužinio tarnavimo laiką. Kokybiški antčiužiniai taip pat išlygina išgulėtas vietas čiužinyje bei padeda sumažinti susidariusio tarpo pojūtį ant sofos-lovos.

Funkcionalūs, praktiški ir ilgaamžiai lietuviški antčiužiniai Jūsų karališkam miegui

Lietuviški antčiužiniai, šalia rankų darbo čiužinių, – vieni pagrindinių NMF HOME gaminamų produktų. Pagrindinė medžiaga, kurią naudojame aukštos kokybės lietuviškų antčiužinių gamyboje – viskoelastinis putų poliuretanas.

Mūsų rankų darbo lietuviški antčiužiniai yra ne tik funkcionalūs, bet ir itin praktiški. Antčiužiniai turi užvalkalus, pasiūtus iš aukštos kokybės audinio, kuriuos, esant poreikiui, patogu nuimti ir išskalbti (rekomenduojame skalbti 30 °C temperatūroje). Antčiužinio užvalkalai – minkšti ir malonūs liesti.

Antčiužiniai skirtingų dydžių lovoms: antčiužiniai 160x200 ir kt.

NMF HOME asortimente – įvairių dydžių – antčiužiniai 160x200 ir kt. antčiužiniai, – puikiai pritaikomi skirtingų dydžių lovoms ir sofoms. Mūsų internetinėje parduotuvėje www.nmfhome.lt atrasite antčiužinių, tinkančių tiek viengulėms, tiek dvigulėms lovoms ar sofoms.

Antčiužiniai internetu – greitas ir patogus būdas atrasti reikiamus gaminius

Taupantiems laiką, antčiužiniai internetu – greitas ir patogus būdas apsipirkti. Mūsų internetinėje parduotuvėje www.nmfhome.lt rasite platų antčiužinių ir kt. miegamojo tekstilės gaminių pasirinkimą, atitinkantį kiekvieno poreikius.

Taip pat siūlome įsigyti ir mūsų rankų darbo aukštos kokybės čiužinių, kurie yra pelnę apdovanojimų įvairiose tarptautinėse parodose ir pamėgti ne tik Lietuvos, bet ir Skandinavijos bei Vakarų Europos gyventojų.

NMF HOME – aukštos kokybės lietuviški gaminiai namų jaukumui už patrauklią kainą tiesiai iš gamintojo rankų!