Filtras

Kaina
Produkto dydžiai
Spalva
Savybės
Filter
Valyti filtrus
Minimalistinė Medinė Pjaustymo Lenta Minimalistinė Medinė Pjaustymo Lenta

Minimalistinė Medinė Pjaustymo Lenta

Kaina 34,02 € Bazinė kaina 37,80 € −10%

Yra sandėlyje

−10%
Medinė pjaustymo lenta | Flat Modern Medinė pjaustymo lenta | Flat Modern

Medinė pjaustymo lenta | Flat Modern

Kaina 26,10 € Bazinė kaina 29,00 € −10%

Yra sandėlyje

−10%
Pjaustymo lentelės

Pjaustymo lentelės – praktiškas kiekvienos virtuvės priedas

Pjaustymo lentelės yra būtinas įrankis virtuvėje, skirtas įvairiems maisto produktams pjaustyti ir patiekalams ruošti. Nesvarbu, ar pjaustote daržoves, mėsą, ar smulkinate žoleles, patikima pjaustymo lentelė yra reikalinga ne tik profesionaliam virėjui, bet ir kiekvienam, mėgstančiam gaminti. Pjaustymo lentelės gaminamos iš įvairių medžiagų, tačiau populiariausios – medinės pjaustymo lentelės, kurios yra pasirenkamos dėl savo patvarumo ir natūralios estetikos.

Medinės pjaustymo lentelės – patvarios ir ilgaamžės

Medinės pjaustymo lentelės yra nesenstanti klasika ir dažnas pasirinkimas bet kuriai virtuvei. Medinės pjaustymo lentelės yra tvirtas ir patikimas paviršius visiems pjaustymo poreikiams. Medinės pjaustymo lentelės taip pat yra atsparios intensyviam naudojimui ir, palyginti su kitomis medžiagomis, rečiau nudilina peilių ašmenis.

Medinės pjaustymo lentelės ne tik atlieka praktinę funkciją, bet taip pat ir puošia virtuvę. Unikalūs medienos tekstūros raštai ir sodrūs tonai gali papildyti bet kokį virtuvės interjerą, suteikdami šilumą ir charakterį maisto ruošimo erdvei.

Medinės pjaustymo lentelės: kaip prailginti jų tarnavimo laiką? 

Tinkamai prižiūrimos medinės pjaustymo lentelės gali tarnauti daugelį metų, todėl jos yra tvarus ir ekologiškas pasirinkimas Jūsų virtuvei. Norint išsaugoti medinės pjaustymo lentelės ilgaamžiškumą, svarbu tinkamai valyti jos paviršių, kad šis neišdžiūtų ir nesutrūkinėtų.

NMF HOME pjaustymo lentelės internetu – greitas ir patogus būdas apsipirkti

NMF HOME asortimente – aukštos kokybės medinės pjaustymo lentelės, pasižyminčios patvarumu, natūralia estetika ir ilgaamže kokybe bei yra praktiškas ir stilingas bet kurios virtuvės priedas. Mūsų siūlomos rankų darbo medinės pjaustymo lentelės yra minimalistinio dizaino, todėl jos ne tik puikiai pasitarnaus virtuvėje, bet taip pat ir papuoš erdvę. Apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje bei atraskite praktiškas bei stilingas interjero detales! 

NMF HOME gaminiai – mūsų pačių Lietuvoje pagaminti, naujausias mados tendencijas atitinkantys baldai, čiužiniai, patalynė ir kitos namų interjero detalės už patrauklią kainą!