• −20%
Kilimas Orange
Kilimas Orange

Kilimas Orange

112,00 €
140,00 €
Mažiausia kaina per paskutines 30 dienų: 140,00 €
pristatymo laikas: Per 2 savaites
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje

Produkto aprašymas

Rankų darbo jaukus ir minkštas kilimas, puikiai tinkantis tiek vaikų kambariui, tiek suaugusiems.

Kilimo išmatavimai:

70x70cm.

Aukštis 2 cm.

Kilimas pagamintas iš 100% akrilinių siūlų.

Pagaminta Lietuvoje!

Informacija

Papildoma informacija

  • Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  • Minkšta
  • Pagaminta LIETUVOJE!
  • Interjero detalė
Rankų darbas
Rankų darbo produktai yra ilgaamžiai ir turi didesnę vertę nei masiškai gaminti produktai. Gaminant rankomis, daug dėmesio yra skiriama kokybei, detalėms ir unikalumui, taigi ... gaminiai dažnai yra vienetiniai. Jie taip pat padeda palaikyti tradicijas ir meno formas.
Rodyti daugiau
Pagaminta Lietuvoje
Lietuvoje yra gausybė kokybiškų ir unikalių produktų, tai gali būti tekstilės gaminiai, baldai, keramika, papuošalai, drabužiai ir kt. Pirkdami lietuviškas prekes, gaunate aukštos ... kokybės produktus, remiate vietinę ekonomiką ir Lietuvos kūrėjus, gamintojus. Lietuviški produktai yra išskirtiniai savo dizainu ir unikalumu, nes dauguma yra pagaminti rankų darbu. Be to, vietiniai gamintojai dažnai naudoja aukštos kokybės ir natūralias medžiagas, tai leidžia klientams gauti produktus, kurie ilgą laiką išsilaiko kokybiški ir yra aplinkai draugiški.
Rodyti daugiau
Puiki dovana
Puiki dovanų idėja gali pakeisti visą progą. Kai puiki dovana sutinkama su šypsena, širdimi, ir ašaromis dėkingumo, ji virsta ne tik objektu, bet ir prisiminimu. Tai gali būti maža ... detalė, sukurianti dideles emocijas, arba didelis gestas, kuris išreiškia meilę ir pagarbą. Svarbiausia tai, kad puiki dovana ne tik šventės dieną žada džiaugsmą, bet ir ilgalaikį prisiminimą, kuris įstrigs širdyse amžinai.
Rodyti daugiau
Dizainas pagal Isthatrug
Čia galite rasti išskirtinio dizaino rankų darbo kilimus bei kitus unikalius namų interjero baldus, kurie, taip pat, gaminti rankomis. “ Isthatrug ” veikia dar tik vienerius metus, ... tačiau jau susilaukia didelių įvertinimų ir kolaboracijų su plačiai žinomomis įmonėmis. Isthatrug išskirtinių dizainų kilimų gamybą pradėjo vieni iš pirmųjų Lietuvoje. Veikla valdoma vieno žmogaus, kuriančio inovatyvius kilimus ir kitus namų interjero baldus, kurie pakeistų senuosius įprastus į kai ką naujo ir nematyto.
Rodyti daugiau

Atsiliepimai

5 Žvaigždutės
0
4 Žvaigždutės
0
3 Žvaigždutės
0
2 Žvaigždutės
0
1 Žvaigždutės
0

Vidutinis įvertinimas

0

0 Komentarai

Palikite atsiliepimą

Būkite pirmieji palikę atsiliepimą!

Palikite atsiliepimą

Kilimas Orange

  • 5.0
Maksimaliai trys nuotraukos